دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

عکس و مکث

عکس و مکث

نویسنده: مسعود لعلی
ناشر: بهار سبز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: رقعی زرکوب - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

الهام بخش ترین عکس ها

نقل قول ها و داستان های روحیه بخش

مجموعة حاضر مشتمل بر جملات و داستان‌های کوتاه و روحیه‌بخش و پندآمیز همراه با تصاویر مختلف، تحت موضوع «موفقیت»، «عشق»، «امید»، «ترس» و «زندگی» است. این جملات از اشخاصی چون آنتونی رابینز، اوشو، جان ماکسول، و پائولوکوئیلو نقل شده است.

یک ضرب المثل چینی می گوید: یک تصویر از هزار کلمه گویاتر است.به عنوان کسی که سال هاست در زمینه مهارت های زندگی و روانشناسی موفقیت در حال مطالعه و تالیف است؛یکی از منابع اصلی و دایمی ام صفحات الکترونیکی انگلیسی و فارسی در فضای وب جهانی بوده است.

از چندی قبل شاید بگویم به صورت اتفاقی جذب مبحث عکس در اینترنت شدم.به زودی متوجه گردیدم که در زمینه انتقال مفاهیم؛اطلاعات و آموزش در زمینه ای که سال هاست در حال مطالعه و نوشتن بوده ام چقدر از پتانسیل های موجود در تصاویر و عکس ها غافل بوده ایم و استفاده از عکس و تصاویر الهام بخش چقدر می تواند در این عرصه راهگشا و مثمر ثمر واقع شود.

تجلی مهربانی خدا باش.
زندگی شما مثل یک کتاب است.
صفحه عنوان، نام شماست مقدمه آن، معرفی شما به دنیاست، صفحات آن، گزارش روزانه تلاش ها، کوشش ها، لذت ها، یاس های شما می باشد.
هر روز افکار و اعمال شما در کتاب زندگی زندگی تان ثبت می گردد.
هر ساعت تاریخچه ای به وجود می آید که باید برای همیشه باقی بماند.
روزی فرا می رسد که کلمه پایان روی کتاب شما نوشته شود.
پس کاری کنید که درباره کتابتان بگویند:
تاریخچه ای است از هدف عالی، خدمت بی دریغ و کارکرد بسیار خوب.

«خدمتی که به دیگران می‌کنیم، بهای اجاره‌ای است که به خاطر اقامتمان روی زمین می‌پردازیم»، «برای دست‌یابی به آن‌چه تاکنون نداشته‌اید، باید کسی شوید که تاکنون نبوده‌اید» و «بچه‌ها چیزی می‌شوند که تو هستی، پس چیزی باش که می‌خواهی آنها باشند».

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب عکس و مکث

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات