كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عود ارواح ؛ متن کامل

عود ارواح

نویسنده: گابریل دلان
مترجم: رفیع الملک
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 597
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1348 - دوره چاپ :  1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

کتابی است درباره روح - مدیوم ها - تسخیر - ارتباط با ارواح و ......

روح‌شناسان، در اوایل قرن ۱۹ با رسیدن گزارشاتی درمورد تجسد یافتن ارواح در مکان‌هایی خاص، مانند خانه‌هایی که بروی قبرستان‌های قدیمی ساخته می‌شد و یا خانه‌ای که در آن قتل‌های مرموزی رخ داده بود و یا حتی در مکان‌های مقدس به صرافت تحقیق درمورد درستی یا کذب وقوع این اتفاقات برآمدند. و البته یکی از مراحل تحقیق آنها مربوط به جلسات ارواحی می‌شد که گردانندگان آن جلسات مدعی حضور و گاه تجسد ارواح بودند. روح‌شناسان این مدعیان را با دقتی بالا مورد آزمایش قرار دادند و ادعای اغلب آنها را کذب محض دانستند. اما در میان آنها متوجه کسانی شدند که در واقع می‌توانستند با ارواح ارتباط برقرار کنند.‌‌‌

‌‌‌نتایج تحقیقات روح‌شناسان از این جهت قابل توجه و بررسی است که آنها توانستند ضمن آشکارسازی ادعای واقعی از دروغین مدعیان ارتباط و رؤیت ارواح, با به‌دست آوردن شواهد و مستندات قوی و موثق, حقیقت وجود ارواح و زندگی پس از مرگ در جهان‌های ارواح و هم‌چنین امکان وقوع تجلیات ارواح در دنیای مادی را به عموم مردم و شکاکان به اثبات رسانند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عود ارواح ؛ متن کامل

  • ناشر: دنیای کتاب
  • کد کتاب: 93660 - 117/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گابریل دلان, رفیع الملک, زندگی پس از مرگ, تناسخ, ارواح, مرگ, ارتباط با ارواح, مدیوم, کتاب عود ارواح