دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

عشق پر دوام

عشق پر دوام

نویسنده: سوزان جفرز
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 191
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

عشق واقعی هدیه‌ای شگفت‌انگیز است که آن را ارزانی خود و شریک زندگی‌مان می‌کنیم. اما از آن‌جایی که همه‌ی ما، انسان هستیم همیشه به طور صددرصد آن را به دست نمی‌آوریم. وقتی موقعیت‌ها در زندگی ما تغییر می‌کنند باید خود را با شرایط جدید تطبیق دهیم.

اما به این دلیل که به هدف متعالی نظر داریم و می‌خواهیم انسانی مهرانگیزتر شویم، شادی، رضایت خاطر، آرامش و توجهی را که عشق واقعی می‌تواند با خود به همراه داشته باشد درک می‌کنیم. برای عشق ورزیدن باید ترس را پشت سر گذاشت. زیرا ترس سبب می‌شود که از خویش حمایت کنیم، نیازهایمان را مقدم بر دیگران قرار دهیم، همسران را به خاطر ناخشنودی‌های خود سرزنش کنیم و نسبت به همه‌ی اشخاص خشمگین باشیم، اما عشق نشان از قدرت درون دارد، به ما این امکان را می‌دهد که عشق را جاری کنیم، دیگران را مقدم بر خود بشماریم، احساس مسئولیت کنیم و با همسرمان به احساسی از هماهنگی برسیم.

کتاب حاضر در خصوص عشق واقعی مطالبی از این دست را دربرمی‌گیرد: تعریف عشق واقعی و اجزای آن؛ رابطه‌ی ترس و عشق و چگونگی فایق آمدن بر ترس؛ رابطه‌ی دیدگاه شخص درباره‌ی جنس مخالف با چگونگی روابط زناشویی وی؛ درس‌های عشق؛ چگونگی برخورد با مسائل ناگزیری که اغلب با ورود فرزندان به خانواده ایجاد می‌شود؛ احترام گذاشتن به تفاوت‌ها؛ یافتن قدرت عشق؛ و رمز ارتباط عاشقانه.

بخش قابل ملاحظه ای از زندگی من صرف آموزش این نکته شده که مردم چگونه میتوانند با غلبه بر ترس ، در زندگی رو به جلو حرکت کنند ،جالب است برای شما هم توضیح بدهم که چگونه می توانیم با غلبه بر ترس ، به عشق برسیم ... عشقی پرداوم .

این کتاب را برای شمایی نوشته ام که : با کسی ارتباط ندارید و نمی دانید کجای کارتان اشکال دارد .
در رابطه ی زناشویی بی روح به سر می برید و مترصد یافتن راههایی برای رسیدن به هم صحبتی بیشتر هستید .
قصد دارید به رابطه خود پایان بدهید ، اما در اندیشه ی یافتن راهی برای حفظ آن هستید .
و...

فهرست

• شروع سفر
• اصول
• عشق واقعی چگونه به نظر می رسد ؟
• چگونه ترس زیرکانه عشق را نابود می کند
• تنها یک نفر کافیست
• یافتن قدرت عشق
• خروج از نیازمندی ورسیدن به عشق
• اصل و اساس
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات