كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عشق و شهوت

عشق و شهوت
نویسنده: آلن پیز - باربارا پیز
مترجم: علی رجبی ابهری
ناشر: ستوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 3
کد کتاب: 110550

 

مروری بر کتاب

چرا مردان به دنبال رابطه جنسی و زنان خواهان عشق هستند!

این کتاب براساس تحقیقات و بررسی‌های علمی عصر حاضر نوشته شده است و مطالب آن براساس عقاید و آداب و رسوم گذشتگان،‌ علم نجوم، تصورات رمانتیکی یا گرایش‌های خاص سیاسی نیست و بیشتر مباحث مطرح شده براساس شواهد عینی است. دامنه تحقیقات گسترده ما از مطالعات تجربی تا آزمایش‌های علمی کشیده شده است. از مطالعات و پژوهش‌های خودمان و دیگر منابع اطلاعاتی بهره جسته‌ایم تا دلیل رفتار‌ها و عکس‌العمل‌های خود را نشان دهیم و اگر در این بین متوجه شدیم برخی از این تجزیه و تحلیل‌ها پایه‌های علمی یا شواهد موثقی ندارد، از ذکر آن صرف‌نظر کرده‌ایم و بیشتر منابع اطلاعاتی‌مان را در آخر کتاب آورده‌ایم.

تحقیق و تالیف این کتاب شش سال به طول انجامید و طی این مدت ما مولفان میان سال صاحب دو فرزند شده‌ایم، با سرطان پروستات آلن و مشکلات آن کنار آمده‌ایم و با بسیاری از مشکلات و موانعی که می‌تواند زندگی عشقی زوجی را فرو بنشاند یا پایان دهد، مبارزه کرده‌ایم بنابراین نه تنها از تحقیقات علمی سود جسته‌ایم بلکه از تجارب شخصی مشاهدات و استراتژی‌های خودمان و دیگرانی که در این سفر با آن‌ها آشنا شده‌ایم نیز استفاده کرده‌ایم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عشق و شهوت

  • ناشر: ستوس
  • کد کتاب: 110550
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: آلن پیز, باربارا پیز, علی رجبی ابهری, روانشناسی عشق, روانشناسی جنسی, ارتباط زن و مرد