منو
سبد خرید

عشق سالهای وبا ؛ متن کامل

عشق سالهای وبا ؛ متن کامل
-29 %
عشق سالهای وبا ؛ متن کامل
  • موجودی: موجود
  • مدل: 125030 - 43/6
  • وزن: 0.50kg
500,000 ریال
700,000 ریال

عشق سالهای وبا 

نویسنده: گابریل گارسیا مارکز
مترجم: مهناز سیف طلوعی
ناشر: نیک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 510
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 4

کیفیت : نو ؛ روی جلد کتاب زدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

فلورنتینو (باردم) که توسط فرمینای زیبارو جواب شده است 50 سال برای دست یافتن به او منتظر می ماند و در این سال‌ها اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کند. شش ماه بعد از اولین دیدارشان ، سرانجام خودشان را در یک کابین در یکی از کشتیهای رودخانه ای تازه رنگ شده یافتند. بعدازظهر زیبایی بود ...

اجتناب ناپذیر بود . رایحه تلخ بادام ، به طور ناخواسته عشق نافرجام را در خاطرش زنده می کرد . دکتر خوونال اوربینو ، بلافاصله پس از ورود به خانه تاریک که هوایی مرطوب و سنگین داشت ، متوجه این امر شد .

از او خواسته بودند در اسرع وقت خود را به آنجا برساند و تحقیقات لازم را در مورد یک قتل ، رویدادی که رو به رو شدن با آن در حرفه او عادی شده بود ، به عمل بیاورد . خرمیاد سنت آمور، از مهاجران آندو در زمره مجروحان جنگ بود .
هر چند به شغل عکاسی آن هم در زمینه کودکان اشتغال داشت ، ولی حریف همیشگی دکتر در بازی شطرنج به حساب می آمد .ظاهراً مرگ او بر اثر استنشاق بخار سیانید صورت گرفته بود و شاید به این ترتیب از رنج یادآوری خاطرات گذشته ، رهایی می یافت .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات