كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
عشق سالهای وبا ؛ متن کامل

عشق سال های وبا

نویسنده: گابریل گارسیا مارکز
مترجم: کیومرث پارسای
ناشر: آریابان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 520
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 17

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

فلورنتینو (باردم) که توسط فرمینای زیبارو جواب شده است 50 سال برای دست یافتن به او منتظر می ماند و در این سال‌ها اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کند. شش ماه بعد از اولین دیدارشان ، سرانجام خودشان را در یک کابین در یکی از کشتیهای رودخانه ای تازه رنگ شده یافتند. بعدازظهر زیبایی بود ...

اجتناب ناپذیر بود . رایحه تلخ بادام ، به طور ناخواسته عشق نافرجام را در خاطرش زنده می کرد . دکتر خوونال اوربینو ، بلافاصله پس از ورود به خانه تاریک که هوایی مرطوب و سنگین داشت ، متوجه این امر شد .

از او خواسته بودند در اسرع وقت خود را به آنجا برساند و تحقیقات لازم را در مورد یک قتل ، رویدادی که رو به رو شدن با آن در حرفه او عادی شده بود ، به عمل بیاورد . خرمیاد سنت آمور، از مهاجران آندو در زمره مجروحان جنگ بود .
هر چند به شغل عکاسی آن هم در زمینه کودکان اشتغال داشت ، ولی حریف همیشگی دکتر در بازی شطرنج به حساب می آمد .

ظاهراً مرگ او بر اثر استنشاق بخار سیانید صورت گرفته بود و شاید به این ترتیب از رنج یادآوری خاطرات گذشته ، رهایی می یافت .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عشق سالهای وبا ؛ متن کامل

  • ناشر: آریابان
  • کد کتاب: 105271- 36/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گابریل گارسیا مارکز, کیومرث پارسای, داستان های آمریکای جنوبی, داستان های کلمبیایی, داستان های کلاسیک, کتاب عشق سالهای وبا