كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عشق ؛ رقص زندگی

عشق ، رقص زندگی

نویسنده: اوشو
مترجم: بابک ریاحی پور - فرشید قهرمانی
ناشر: آویژه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 6 

کیفیت : عالی ~ درحد نو
 

مروری بر کتاب 

مجموعه ای از سخنان و تعالیم اوشو عارف معاصر هندی 

زندگی فی نفسه مانند یک بوم نقاشی سپید است.
هرچه بر روی آن بکشی همان می شود... 

اوشو در طول زندگی خویش، در تمام زمینه های ممکن مربوط به پیشرفت خودآگاهی آدمی، سخن رانده است. مراقبه، عشق، زندگی و مرگ، علوم، فلسفه، روانشناسی، تعلیم و تربیت، خلاقیت و روابط بین آدمها. سخنان او حاکی از طراوت، شوخ طبعی و بینش و بصیرت استثنایی وی است. 
اوشو عارفی است که خرد و حکمت لایزال مشرق زمین را یه مشکلات و سوالات مبرمی که انسا امروزی با آن روبروست ربط می دهد. او از هماهنگی و کلیتی که در هسته و ذات همه ی مذاهب و آیینهای سنتی نهفته است سخن می گوید و حقیقت فراگیر نهفته در جوهر مذاهب را برای آدمی روشن می سازد.

اوشو یک نویسنده به معنای رایج کلمه نیست. او تا بحال شخصا هیچ کتابی ننوشته است. کتابهای نشر شده به نام اوشو که تعداد آنها بیش از 600 عنوان می رسد، در واقع نسخه برداری از سخنرانی های وی هستند. حدود 7000 سخنرانی از اوشو بر روی نوار کاست و 1700 سخنرانی بر روی نوار دیدئو ضبط شده است. اوشو پرفروش ترین نویسنده در هند بشمار می آید. سالانه بیش از یک میلیون نسخه از کتابها و نوارهای اوشو در هند به فروش می رسد. کتابهای اوشو به 19 زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عشق ؛ رقص زندگی

  • ناشر: آویژه
  • کد کتاب: 76368 - 81/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اوشو, بابک ریاحی پور, فرشید قهرمانی, عرفان هندی, مراقبه, مدیتیشن, یوگا, کتاب عشق رقص زندگی