منو
سبد خرید

ارمغان تندرستی

ارمغان تندرستی
-10 %
ارمغان تندرستی
585,000 ریال
650,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 99203
  • وزن: 0.90kg
  • SKU: 23650

ارمغان تندرستی

نویسنده: جمشید خدادادی
ناشر: ندای سینا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 530
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی

کتاب حاضر که با عنوان«راز کامیابی در زندگی زناشویی»تقدیم علاقه مندان میگردد؛از این نظر که به طور مشخص به بررسی موضوعات مربوط به روابط زناشویی،ازواج و مسائل مبتلا به زوجین بر پایه سبک زندگی ایرانی-اسلامی و تجویزهایی بر مینای اصلاح تفکر و رژیم غذایی می پردازد،در میان دیگر آثار مولف متمایز و برجسته است.

 استاد خدادادی در این کتاب،الگو و روش تغذیه صحیح و طرز تهیه درست انواع غذاهای سنتی و ایرانی،از جمله غذاهای گیاهی،حیوانی ودریایی به منظور حفظ خواص آن ها و استفاده حدااکثری از مواد موجود در آن ها را با هدف اشاعه فرهنگ استفاده از غذاهای سنتی و سالم،حفظ ذائقه ایرانی و تامین سلامت خوانندگان تشریح نموده است.

اثر حاضر واجد چند ویژگی ممتاز است:
1-پیشنهادهای ابتکاری و علمی و توصیه به استفاده از روش صحیح غذاها و بخارپز کردن آن جهت عدم تغییر بیوشیمی غذاها و نیز بهره گیری از اصول طب قدیم و جدید برای تبیین لزوم تجه بیشتر انسان به غذای خود.
2-معرفی و آموزش طرز تهیه غذاهایی که در آن از مواد اولیه مضر،رنگ ها،اسانس ها و مواد شیمیایی و غیر طبیعی استفاده نشده است 3-بیان طرز تهیه و خواص انواع سالادها و آب موجودات و سبزیجات به روش نوین و شیوه صحیح ترکیب آن ها به منظور حفظ سلامتی،افزایش شادابی و نشاط و برطرف کردن بیماری ها. این کتاب میتواند راهنما و هدیه کوچکی باشد برای افرادی که در مورد غذای خود می اندیشند و برای جسم روح خود ارزش قائلند.

استاد جمشید خدادادی،محقق و بنیان گذار طب قرآنی،حدود 25 سال است که در کنار تدریس پژوهشگر گسترده ای را در زمینه تغذیه و سلامتی انسان آغاز کرده و به دلیل ابتکارهاو نوآری هایش،موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران شده که یکی از آن ها در خصوص درمان نازایی(بیماری آندمتریوز)با استفاده از رژیم غذایی است. به اعتقاد وی،تاکید اساسی قرآن در مورد تغذیه و سلامتی انسان،استفاده از طیبات است اساس طب قرآنی تفکر الهی و تغذیه قرآنی است؛با یک رژیم غذایی مناسب،میتوانهم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم از بسیاری بیماری ها رهایی یافت.در حقیقت عمل به دستورات قرآن،ضامن سلامتی جسم و روان آدمی است.

استاد خدادادی پس از گذشت 25 سال فعالیت در زمینه گسترش فرهنگ سلامت زیستن بر پایه اصلاح تفکر و رژیم غذایی و از آنجا که توصیه های غذایی او برای بیماران میفید و موثر بوده برای بسیاری از مردم در سراسر این مرز و بوم،چهره ای شناخته شده است و چهار عنوان کتاب های او تحت عنوان در جستجوی سلامتی بارها تجدید چاپ و مورد استقبال عموم واقع شده است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب