کتاب عروس زندان فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات تیسفون

عروس زندان

نویسنده: ژول ماری
مترجم: عنایت الله شکیباپور
ناشر: تیسفون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 338
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 13

کمیاب - کیفیت : عالی 

 

مروری بر کتاب

کلوتیلد زربوله دختری طناز و زیبا بود که در کوچه قطره طلائی با پدر و مادرش زندگی می کرد. کلوتیلد خود را دختری خوشبخت میدانست زیرا پدری مهربان و مادری زیبا داشت که هر دو او را میپرستیدند و نسان ژربوله مردی قهرمان و استخوان درشت اما با قلبی مهربان مادرش لوئیز ژربوله دخترش را میپرستید صبح خیلی زود از خواب بیدار میشد زنش را میبوسید و هر سه نفر پشت میز صبحانه می نشستند و نسان سربسرش میگذاشت و زنش را به کول میگرفت و دور اتاق میچرخاند و چنان زندگی آرام و صمیمی داشتند که همه به انها حسد می ورزیدند گاهی هم دخترش را روی شانه خود می نشاند و آنقدر او را می چرخ میداد که دختر جوان سرش را گیج میرفت و چون دختر زرنگی بود خود را از شانه او بزمین میانداخت و به اتاق خود میگریخت.

وقتی این بازیها تمام میشد زربوله سر و روی خود را اصلاح میکرد لباس اونیفرم رانندگی را می پوشید و برای خدمت روزانه بیرون میرفت.

ژربوله راننده قطار شمال بود و زیر دست پل وران مهندس قطار کار میکرد و تقریبا" با هم دوست صمیمی بودند پل وارن جوانی زیبا و خوش هیکل بود و با ژربوله رفتاری دوستانه داشت هرروز صبح که بر سر خدمت میآمد قبل از اینکه ژربوله به او سلام کند فریاد میکشید ژربوله سلام امروز خیلی سرحال هستی .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عروس زندان

  • ناشر: تیسفون
  • کد کتاب: 101322 - 20/5
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال

برچسب ها: ژول ماری, عنایت الله شکیباپور, داستان های فرانسوی, داستان های انگلیسی, کتاب عروس زندان