منو
سبد خرید

عروسک فرنگی

عروسک فرنگی
-15 %
عروسک فرنگی
170,000 ریال
200,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 85200 - 33/2
  • وزن: 0.30kg

عروسک فرنگی

نویسنده: آلبا دسس پدس
مترجم: بهمن فرزانه
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

احساس خستگی می‌کرد. همان خستگی و کوفتگی همیشگی. در خانه، هوا نبود. دیوداتو هم نبود. مستخدم او برخلاف خودش، در شب‌های تابستانی، مثل پروانه‌ای که بخواهد جفتگیری کند، پریشان حال می‌شد. تازگی‌ها یک موتور کوچک خریده بود تا بتواند سریع‌تر خود را به رفقایش برساند. می‌گفت: موتور، وسیله نقلیه بسیار خوبی است.
البته من هنوز خوب یاد نگرفته‌ام و آن را به دست خواهرزاده‌ام داده‌ام تا مرا این طرف و آن طرف ببرد. آه، آقا شما نمی‌دانید در این فصل، بیرون از شهر تا چه حد زیباست.

جولیو برو جینی، مردی جا افتاده و مشاور موفق حقوقی، خواسته یا نا خواسته از روی عشق یا هوس، شبانه روز به ایوانا می اندیشد. دختری نه زشت و نه زیبا ، نه دوست داشتنی نه نفرت انگیز ، دختری که ساده است و نیست، معصوم است و نیست، دختری که به رقم روز مرگی درنیافتنی است. آنچه جولیو را در خود کشیده است اگر چه بنا به گفته هایش هوسی بیش نیست ، اما چنان ژرف است که باز شناساییش از عشق ساده نیست. 
آلبا دسس در سال 1911 از پدری کوبایی و مادری ایتالیایی در شهر رم به دنیا آمد و بعدها از طریق ازدواج با نجیب زاده ای ایتالیایی تابعیت آن کشور را کسب کرد. پس از مدتی روزنامه نگاری به نوشتن داستان روی آورد . مهمترین کتاب های وی عبارتند از: عذاب وجدان، از طرف او، تازه عروس، دفتر چه ممنوع و هیچ یک از آنها باز نمی گردند می باشد . این نویسنده مشهور ایتالیای در سال 1977 در پاریس در گذشت.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب