کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
عروسک

عروسک

نویسنده: جوی فیلدینگ
مترجم: شادان مهران مقدم
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 412
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان کتاب علاوه بر جذابیتِ توأم با دلهره ، دارای تمِ روانشناسانه است و باز هم همانند دیگر کتابهای جوی فیلدینگ ، زنان و فرزندان به عنوان آسیب پذیرترین گروه های جامعه ، دارای حضور پررنگی در داستان هستند.

قصه‏‌ها و مشكلات در ذات یكی هستند، فقط شرایط بروز و روایت آن‏ها تفاوت دارد. هنوز هم با خواندن كتابی از نویسنده حاضر می‌‏بینیم با دیدگاهی روانشناسانه به مسائل زنانه می‌‏پردازد و این سؤال را با خود دارد كه چگونه در ینگه دنیا با ظاهری كه از خود ترسیم می‌‏كند زنان چنین دغدغه‏‌هایی دارند. جالب هم اینجاست كه قصه‏‌های آن‏سوی دنیا، برای ما این‏وَری‏‌ها ناآشنا نیست و به عنوان یك معضل اجتماعی برای همگان قابل طرح و بررسی است.

«جوی فیلدینگ» را باید استاد این كار دانست: قصه‏‌گوی تعلیق‏‌ها، علامت سؤال‏‌ها و طرح مشكلات اجتماعی به ویژه در زمینه مسائلی كه به زنان یا كودكان مرتبط است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عروسک

  • ناشر: شادان
  • کد کتاب: 99653 - 209/4
  • موجودی: در انبار
  • 370,000ریال
  • 300,000ریال

برچسب ها: جوی فیلدینگ, شادان مهران مقدم, داستان های انگلیسی, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب عروسک