منو
سبد خرید

عرفان در ویلای ژان

عرفان در ویلای ژان
-25 %
عرفان در ویلای ژان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 66072 - 18/1
  • وزن: 0.30kg
150,000 ریال
200,000 ریال

عرفان در ویلای ژان

نویسنده: مهناز متقی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ:


مروری بر کتاب
 

به راستی آیا سرنوشت مان را از ابتدا رقم زده اند یا ما خود آن را می آفرینیم ؟
هنوز کسی بر این راز خلقت به درستی آگاه نیست و بشر همیشه در این کلاف سردرگم غوطه می خورد و از ازل که ناخواسته می آید و تا ابد که ناخواسته می رود ، همچنان دست و پا می زند تا ره به مقصود برد .

زیبایی سحر انگیز خورشید بود وانتظار زیباتر طلوع ماه . در میان گذرگاهی که سبز بود و زرد بود و ابی و همه گونه دل را می فریفت و حیرتمان را از عالم هستی و قدرت لایزال خالقش دوچندان می کرد ، گام می زدیم . 
خداوندا ، پروردگارا ، خالقا ، امیدا : من ذره ای از اوتام ، درپناه توام و با هزاران سلولی که به من دادی چشم امید تنها به تو دارم و بس . از دل طبیعت طبعت امده ایم و با ان جان میگیریم .

ان روز روزی دگر بود یک تجربه ی دگر و یک شیرینی ملموس و خوشایند . از میان خوشه های بلند گندم زار و بر روی شبنم های ان دشت بی کران و ان همه زیبایی و ان همه دگرگونی که سراسر وجودمان را فرا گرفته بود و غرق در جذابیتی که نامش را در ان لحظه نمیدانستم ،پیش می رفتیم .ده نفر بودیم ، شش زن و چهار مرد .هر یک از ما یک کوله پشتی داشتیم که در ان به اندازه ی یک هفته مواد خوراکی و لباس مورد نیاز و لازم را به همراه میبردیم .

به نظر میرسید سنگینی نسبی این کوله پشتی دربرابر کوله پشتی های شنگین و اجباریه زندگیهایمان هیچ است و تحملش شاید لذت بخش نیز بود . مگر این بار کوچک را میبردم تا ان را بخورم و بنوشم و بپوشم و پس از یک هفته کوله پشتی را خالی کنم و بار درونم را بیفزایم ؟

مگر نه اینکه برای ان خلا درونی که داشت عذابم میداد میخواستم در دشتی در حضور دیگرانی که انان نیز از خستگی درونی مینالیدند فریاد بزنم ،خود را خالی کنم ، قصه ها و غصه هایم را بگویم و قصه ها و غصه هایشان را بشنوم و با دلی اکنده از درک هستی و تغییرات هر لحظه اش و پذیرش انچه بر ما گذشته و انچه خواهد گذشت و احساسی پر از شکر از انچه داریم و رضایتی از انچه نداریم و حکایتی از انچه شنیده ، دیده ، و گذرانده ایم . بازگردیم؟!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات