كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عربستان بی سلاطین

عربستان بی سلاطین

نویسنده: فرد هالیدی
مترجم: بهرام افراسیابی
ناشر: کتاب سرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 370
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1358 - دوره چاپ:

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

مصور

عربستان بی ‏سلاطین خواننده را در شناخت خاورمیانه وامپریالیسم یاری می‏دهد و در این حد کتابی سودمند است.اکثر ایرانیان از جنایات امپریالیسم و ارتجاع در شبه‏ جزیرهء عربستان بی خبرند و از مبارزات دشوار و خونین خلق های زیرستم این منطقه علیه‏ راهزنان خون ‏آشامی که مطامع پلید استثماری خود را زیر لوای«گسترش تمدن»و یا دفاع از«جهان آزاد»پنهان می‏ کنند،آگاهی چندانی ندارند.

این نا آگاهی عمدتا ناشی از نبود یا کمبود کتاب های سودمند در این زمینه است که خود ریشه در اختناق حاکم‏ بر ایران در دورهء دیکتاتوری «سیا» ساختهء شاه دارد. ازینرو ترجمهء آثاری مانند عربستان‏ بی‏ سلاطین،که مردم میهن ما را با مبارزات ضد امپریالیستی سایر خلق ها آشنا سازد، کاری است ارزنده و مفید.ناگفته نماند که ذکر جنبه‏ های مثبت این کتاب لزوما به‏ معنی‏ تأیید همهء نقطه‏ نظرهای مطرح شده در آن نیست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عربستان بی سلاطین

  • ناشر: کتاب سرا
  • کد کتاب: 63871 - 114/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: فرد هالیدی, بهرام افراسیابی, جامعه شناسی عربستان, جامعه شناسی سیاسی, عربستان, خاورمیانه, نفت, تاریخ اعراب, عربستان سعودی, تاریخ عربستان, کتاب عربستان بی سلاطین