منو
سبد خرید

عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن

عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن
عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن
درحال حاضر موجود نمی باشد
عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن
عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن
عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 119517 - 31/2
  • وزن: 0.50kg
  • UPC: 55
0 ریال

عذر تقصیر به پیشگاه محمد و قرآن

نویسنده: جان دیون پورت
مترجم: سید غلامرضا سعیدی
ناشر: شرکت سهامی انتشار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 263
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

کتاب حاوی مطالبی است درباره انفاق - پاداش مومنان - خلقت - خدا - روز قیامت - میزان عدل و غیره.

از روزیکه افراد بشر، بحکم ضرورت و فطرت، اجتماعی تشکیل داده و به یکدیگر پیوسته اند، دو دسته بنام راهنمائی و رهبری قیام کرده، و قیادت کاروان بشریت را بر عهده گرفته اند...

نویسنده دراین کتاب به زندگی محمد نگاهی نو ارائه کرده است، نگاهی که بعد از سوی شرق شناسان دیگر در سده بیستم دنبال شد و نگرش‌های تازه و مثبت به دین اسلام و پیامبر آن را عرضه کرد.

از دهه سی شمسی تا کنون این کتاب بارها به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است. بخش اول کتاب شامل چهار فصل است که فصل اول آن به تولد و بعثت، هجرت و رحلت پیامبر(ص) می پردازد و فصل دوم این کتاب با عنوان قرآن و اخلاق به تعلیمات قرآن و احترام مسلمین به تحصیل دانش پرداخته شد و رد تهمت‏هایی درباره پیامبر(ص) و زیبایی‏های قرآن هم عناوین دیگر فصول این کتاب هستند. بخش دوم کتاب تألیف بانو مریم جمیله (مارگرت مارکوس آمریکایی یهودی سابق) است که مطالعه این کتاب توطئه خاورشناسان مسیحی و یهودی را روشن می‏سازد و توضیح می‏دهد که در پناه عنوان «علمی» خاورشناسی چه جنایت‏ها و خیانت‏ها مرتکب می‏شوند. این کتاب محصول چندین سال مطالعه نویسنده در نیویورک و لاهور بوده است.

بخش سوم هم نوشتاری از خانم دکتر لورا واکسیا والگیری (Dr. Laura Vaceia Vaglieri) درباره علل پیشرفت سریع اسلام است. دکتر والگیری، پروفسور ادبیات عرب و استاد تاریخ تمدن اسلام در دانشگاه ناپل ایتالیاست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات