كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عذرخواهی یک دقیقه ای

عذرخواهی یک دقیقه ای

نویسنده: کن بلانچارد - مارگارت مک براید
مترجم: مامک بهادر زاده
ناشر: آوین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 111
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب

عذرخواهی یک دقیقه ای داستان مدیری است که در هیاهوی این زمانه متغیر، همان اشتباهاتی را مرتکب می شود که غالباً آنها را در تیترهای روزنامه ها می بینیم.
خیلی جالب است که چگونه چنین آدمهای باهوش و ظاهراً موفق، می توانند این طور راه را گم کنند و چیزهای واقعاً مهم را از قلم بیندازند و به این ترتیب، اغلب می بینیم که آنها با تشخیص ندادن این نکته که اشتباه کرده اند و عدم یک عذرخواهی منطقی، یعنی تغییر رفتارشان، چطور اشتباه روی اشتباه جمع می کنند.
و البته اگر ما زندگی را همان گونه که هست مشاهده کنیم، متوجه می شویم که وضعیت های اشتباه و تصحیح نشده، پیوسته بدتر می شوند.چند تن از ما، هر چند در موقعیت های مشابهی نبوده و اشتباهاتی از این دست را مرتکب نشده ایم، خود را در چنین شرایطی می بینیم؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عذرخواهی یک دقیقه ای

  • ناشر: آوین
  • کد کتاب: 79928 - 18/5
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال
  • 145,000ریال

برچسب ها: کن بلانچارد, مارگارت مک براید, مامک بهادر زاده, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی روابط, روابط اجتماعی, روانشناسی موفقیت, عذرخواهی, کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای