كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
عایشه بعد از پیغمبر

عایشه بعد از پیغمبر

نویسنده: کورت فریشلر
مترجم: ذبیح الله منصوری
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 462
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1360 - دوره چاپ: 5

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

عایشه بعد از پیغمبر کتاب رمانی است که نوشته کورت فریشلر با ترجمه ذبیح‌الله منصوری، نشر امیر کبیر، سال ۱۳۴۳ خورشیدی است. کتاب فوق ترجمه کتابی است با عنوان آلمانی «عایشه همسر محبوب محمد». این کتاب که نویسنده آن را از زبان ثابت بن ارطات که پلیس مخفی معاویه پسر ابوسفیان بوده نگاشته‌است، مربوط به تحقیقات «ثابت» در مورد عایشه، (همسر محمد پسر عبدالله، پیامبر اسلام و دختر ابوبکر، اولین خلیفه بعد از درگذشت رسول خدا) می‌باشد. به طوریکه از مطالب کتاب می‌فهمیم عایشه در تمام وقایع سیاسی بعد از درگذشت پیامبر اسلام، مستقیم و غیر مستقیم دست داشته‌است.

کتاب فوق ترجمه کتابی است به نام «عایشه همسر محبوب محمد (ص)». این کتاب که نویسنده آن را از زبان «ثابت ابن ارطات» که پلیس مخفی معاویه پسر ابوسفیان بوده نگاشته‌است و مربوط به تحقیقات «ثابت» در مورد عایشه، (همسر محمد (ص)پسر عبدالله، پیامبر اسلام و دختر ابوبکر، اولین خلیفه بعد از رحلت رسول خدا) میباشد.

به طوریکه از مطالب کتاب می‌فهمیم عایشه‌ ام‌المومنین در تمام وقایع سیاسی بعد از رحلت نبی اکرم، مستقیم و غیر مستقیم دست داشته‌است. اولین کسی که از طرف من مورد تحقیق قرار گرفت یک زن قابله بود موسوم به اسماء دختر ام عمرو و ازاین جهت او را مورد تحقیق قراردادم که اسماء شاهد چگونگی به دنیا آمدن عایشه بود.

من بعد از شنیدن دستور معاویه متوجه شدم که وقتی انسان می خواهد یک نفر را بشناسد باید..

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عایشه بعد از پیغمبر

  • ناشر: امیر کبیر
  • کد کتاب: 113308 - 109/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کورت فریشلر, ذبیح الله منصوری, عایشه, تاریخ اسلام, حضرت محمد(ص), داستان های تاریخی, کتاب عایشه بعد از پیغمبر