منو
سبد خرید

عالیجناب مطبوعات ؛ دو نگرش در یک حاکمیت

عالیجناب مطبوعات ؛ دو نگرش در یک حاکمیت
درحال حاضر موجود نمی باشد
عالیجناب مطبوعات ؛ دو نگرش در یک حاکمیت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 60983 - 102/2
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 25
0 ریال

عالیجناب مطبوعات

نویسنده: مسعود خالقی راد
ناشر: گل پونه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 372
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : نو
 

مروری بر کتاب 

 آغاز بحران‌سازی علیه خاتمی

این کتاب، مروری است بر هفت دوره انتخابات ریاست جمهوری و وضعیت سیاسی هر دوره، با تاکید بر رویدادها و حرکت‌هایی که در جریان هفتمین انتخابات ریاست جمهوری به انتخاب "حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی "منجر گردید .گفتنی است این حرکت‌ها بیشتر از منظر مطبوعات مخالف آقای خاتمی بررسی شده در پایان نیز عملکرد دولت آقای خاتمی ارزیابی می‌گردد .

در بخش اول، به گونه آماری به شش دوره اول انتخابات ریاست جمهوری، نگاهی افکنده شده است . در بخش دوم و سوم، اخبار و گزارش‌های روزانه منتشر شده در روزنامه‌های سلام و کیهان و چند نشریه دیگر درباره انتخابات ریاست جمهوری، به ویژه کاندیداتوری آقای خاتمی به ترتیب روزهای دو ماه فروردین و اردیبهشت 1376 آمده است .

در این دو بخش، خواننده به تدریج با شکل‌گیری و تشدید فعالیت دو جریان موافق و مخالف آقای خاتمی در عرصه مطبوعات آشنا می‌گردد .در بخش چهارم نیز گزارش‌های روزانه از دیدگاه‌های مردم و گروه‌ها و مطبوعات درباره انتخابات، از اول تا ششم خرداد 1376درج گردیده است .سه فصل اخیر، بخش عمده کتاب را تشکیل می‌دهند .
بخش پنجم حاوی مقالات نشریه "یا لثارات الحسین " (شماره 37، سال سوم، اردیبهشت 1376) در انتقاد و مخالفت با آقای خاتمی است و در آخرین بخش کتاب نیز مجموعه‌ای از مقالات نشریه "عصر ما "(شماره 69، سال چهارم، اردیبهشت 1376) در حمایت و تایید اندیشه‌ها و افکار آقای خاتمی به چاپ رسیده است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات