كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عالم عجیب ارواح

عالم عجیب ارواح

نویسنده: سید حسین ابطحی
ناشر: حاذق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1375 

کیفیت : عالی ~ در حد نو
 

مروری بر کتاب

روح یک ذره از خداست که با نعمت تخیل خلاق متبرک شده است و به‌وسیله آن برای هر مشکلی راه‌حلی می‌یابد. بسیاری از مواقع بخشش و سخاوت روح الهی را از دست می‌دهیم زیرا ـ آن را طلب نمی‌کنیم. ما فقط می‌نشینیم و منتظر می‌شویم تا آنچه را که طلب می‌کنیم در زندگی‌مان اتفاق بیفتد. در حالی‌که اگر درخواست کنیم؛ ممکن است آن را دریافت کنیم. خواستن خدا؛ خواستن خوشبختی واقعی است.

پر جنجال ترین بحث هایی که مربوط به روح است مساله ی زندگی روح در عالم قبل از این عالم است و به نظر من روح در عوالمی قبل از این عالم بوده و زندگی می کرده است. زیرا جمعی از فلاسفه و دانشمندان علم الروح که متوجه زندگی روح در عالم قبل از این عالم شده اند،معتقد به 《تناسخ》 گردیده و می گویند: روح انسان در عوالم قبل با جسدهای مختلف به دنیا آمده و از دنیا رفته و مکرر این برنامه را ادامه داده تا به کمال رسیده و سپس آزاد گردیده است.


فهرست 

روح در عالم قبل از این عالم
ارواح و اشیا نورانی
جان بابا
سرگذشت عجیب
با دختر همسایه حرف می‏زد
یک واقعه عجیب
کشیش انگلیسی ...
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عالم عجیب ارواح

  • ناشر: حاذق
  • کد کتاب: 65528 - 105/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: سید حسین ابطحی, عالم ارواح, زندگی پس از مرگ, فراروانشناسی, متافیزیک, روانشناسی مرگ, کتاب عالم عجیب ارواح