كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
عالم ارواح و اثبات آن از طریق علم متافیزیک

عالم ارواح و اثبات آن از طریق علم متافیزیک

نویسنده: عطا الله بیان الحق
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

چگونگی عالم برزخ و کارما یا عکس العمل اعمال - تاثیر مستقیم عقل بر ماده در عالم ارواح

امروزه در سراسر دنیا متافیزیک به‌عنوان یک رشته‌ی علمی دانشگاهی مورد توجـّه قرار گرفته است و در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است، تا جایی که دانشگاه‌ها و دانشکده‌های اختصاصی برای ارائه آموزش‌های کلاسیک و رسمی متافیزیک در مقاطع تحصیلی مختلف شکل گرفته است.

ماده فیریکی عبارت از مدارهای معین و محدود حرکت امواج نوری و یا حرارتی می‌باشد ، که در میان دو حد بالا و پائین قرار گرفته است. بدین معنی که همه آن ارتعاشات نوری یا حرارتی که جهان فیزیکی را برای ما مجسم میکند بین 000/34 تا 000/64 موج در یک اینچ می‌باشد. این ارتعاشات موجی طیفی ، قابل رؤیت می باشند که از حیث طبقه بندی در میان ارتعاشات اشعه مادون قرمز از پائین به بالا و اشعه مافوق بنفش از بالا می‌باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عالم ارواح و اثبات آن از طریق علم متافیزیک

  • 450,000ریال
  • 405,000ریال

برچسب ها: عطا الله بیان الحق, خواب دیدن, تناسخ, ارتباط با ارواح, زندگی پس از مرگ, فراروانشناسی, کتاب عالم ارواح و اثبات آن از طریق علم متافیزیک