كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
عاشق منتظر

عاشق منتظر

نویسنده: مرضیه جهان آرا
ناشر: علی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 608
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

انگار آواری روی سرم خراب شد.میثم رو از اتاق عمل بیرون آوردن و به بخش مراقبت‌های ویژه بردن. همه بی‌تاب و نگران بودیم و خستگی توی صورتمون پیدا بود. چه‌جوری می‌تونستم پرپر شدن عشقم رو به چشم ببینم. به خدا پناه بردم و بر معصومیت اون چشمای مهربون میثم اشک ریختم، بر بدشانسی خودم که به این زودی میثم رو از دست دادم... نه اون هنوز زنده بود و نفس می‌کشید. خدایا تنها تو می‌تونی کمکش کنی... .

داستان مربوط به سه نسل میشه، زندگی مادربزرگ ، دخترش ونوه اش

نوه (مستانه) نویسنده ی داستان های دنباله دار است وبا اصرار از مادربزرگش می خواهد که داستان زندگیش را بازگو کند تا او هم منتشر کند ومادربزرگ با اصرار قبول میکند: مادربزرگ(پریزاد)دختری از قشر محروم است که برای مداوای مادرش با جواد نامزدش به تهران می آید ونزد دایی اش میرود که سرایدار یک خانواده اشرافی است.

خانواده ی اشرافی به مناسبت ورود پسرشان از خارج ضیافتی بر پا میکند زن دایی از پریزاد می خواهد برای کمک به مهمانی برودوپریزاد با وجود مخالفت نامزدش مخفیانه به آن مهمانی میرود وسام شیفته اش میشود وبه او پیشنهاد میکند در مقابل تقاضای ازدواجش هزینه جراحی مادرش را متقبل شود پریزاد تصمیمی میگیرد که زندگیش را دگرگون میکند..

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عاشق منتظر

  • ناشر: علی
  • کد کتاب: 112516 - 88/1
  • موجودی: در انبار
  • 160,000ریال
  • 140,000ریال

برچسب ها: مرضیه جهان آرا, داستان های فارسی, کتاب عاشق منتظر