منو
سبد خرید

عاشق منتظر

عاشق منتظر
درحال حاضر موجود نمی باشد
عاشق منتظر
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 112516 - 88/1
  • وزن: 0.61kg
  • UPC: 14 = 16
0 ریال

عاشق منتظر

نویسنده: مرضیه جهان آرا
ناشر: علی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 608
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

انگار آواری روی سرم خراب شد.میثم رو از اتاق عمل بیرون آوردن و به بخش مراقبت‌های ویژه بردن. همه بی‌تاب و نگران بودیم و خستگی توی صورتمون پیدا بود. چه‌جوری می‌تونستم پرپر شدن عشقم رو به چشم ببینم. به خدا پناه بردم و بر معصومیت اون چشمای مهربون میثم اشک ریختم، بر بدشانسی خودم که به این زودی میثم رو از دست دادم... نه اون هنوز زنده بود و نفس می‌کشید. خدایا تنها تو می‌تونی کمکش کنی... .

داستان مربوط به سه نسل میشه، زندگی مادربزرگ ، دخترش ونوه اش

نوه (مستانه) نویسنده ی داستان های دنباله دار است وبا اصرار از مادربزرگش می خواهد که داستان زندگیش را بازگو کند تا او هم منتشر کند ومادربزرگ با اصرار قبول میکند: مادربزرگ(پریزاد)دختری از قشر محروم است که برای مداوای مادرش با جواد نامزدش به تهران می آید ونزد دایی اش میرود که سرایدار یک خانواده اشرافی است.

خانواده ی اشرافی به مناسبت ورود پسرشان از خارج ضیافتی بر پا میکند زن دایی از پریزاد می خواهد برای کمک به مهمانی برودوپریزاد با وجود مخالفت نامزدش مخفیانه به آن مهمانی میرود وسام شیفته اش میشود وبه او پیشنهاد میکند در مقابل تقاضای ازدواجش هزینه جراحی مادرش را متقبل شود پریزاد تصمیمی میگیرد که زندگیش را دگرگون میکند..

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات