منو
سبد خرید

عاشقانه خواهم مرد

عاشقانه خواهم مرد
عاشقانه خواهم مرد
  • موجودی: موجود
  • مدل: 67765 - 101/3
  • وزن: 0.20kg
100,000 ریال

عاشقانه خواهم مرد

نویسنده: نسرین ثامنی
ناشر: بهنود
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

کاری هم نکرده بودم که بهش بربخوره و مثل همیشه بره تو لاک و قهر کنه... پس چرا؟ دلم می‌خواست سرش داد بزنم و بپرسم چرا؟ مگه من چه گناهی کردم؟ مگه تقصیر منه؟ بعد تو خواب ناگهان خشم و غضب، جایش را به یک جور خونسردی غیر قابل باور داد. با خود گفتم: رفت که رفت به درک، مگه خودم چلاقم که نتونم زندگی‌مو اداره کنم...؟ بعد یاد نیما افتادم و دلم یخ کرد.

آن‌‌قدر که تمام پوست بدنم مثل پوست مرغ‌های پرکنده، دون دون شد. با نیما چه می‌کردم؟ چه طوری سرکار می‌رفتم؟ به کی می‌سپردمش که مثل خودم دلش بسوزه؟ بعدش بغض کردم، باید فاتحه‌ی کار بیرون خانه را می‌خواندم. هیچ‌جایی نبود که بتونم نیما را بذارم آن‌جا و با خیال راحت برم سر کار، پس چه‌طوری باید خرج زندگی‌مون‌رو می‌دادم؟ تو همون خواب، دلم به مظلومیتم سوخت و برای تنهایی بی‌رحمانه‌ام به گریه افتادم. همان‌طور که گریه‌ می‌کردم، دلم برای رامین هم می‌سوخت که از خانه رفته و تنها مانده بود.

گریه می‌کردم بی‌آنکه بترسم کسی صدایم را بشنود. بی‌آن‌که نگران باشم الان همه دلشان خنک می‌شود و پیش خودشان و یا شاید بلند بلند می‌گویند: خود کرده را تدبیر نیست. مگه ما بهت نگفتیم کسی که صلاحش‌رو نمی‌دونه، حقشه هرچی بکشه...".

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات