منو
سبد خرید

عادت می کنیم

عادت می کنیم
عادت می کنیم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 145611 - 76/5
  • وزن: 0.30kg
690,000 ریال

عادت می کنیم

نویسنده: زویا پیرزاد
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 266
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

زویا پیرزاد در آبادان به دنیا آمد . همان جا به مدرسه رفت در تهران ازدواج کرد و دو پسرش ساشا و شروین را به دنیا آورد.

از سال 1370 تا 1380 سه مجموعه قصه منتشر کرد به اسم های مثل همه ی عصرها، طعم گس خرمالو، و یک روز مانده به عید پاک. این سه مجموعه بعدها یکجا در سه کتاب چاپ شدند.
اولین رمان او چراغ ها را من خاموش می کنم در سال 1380 منتشر شد. زویا پیرزاد دو کتاب هم ترجمه کرده است. آلیس در سرزمین عجایب اثر لوییس کارول و آوای جهیدن غوک که مجموعه ای از شعرهای ژاپنی است.عادت می کنیم دومین رمان این نویسنده است. داستان زندگی سه نسل در تهران این روزها. غیر از آوای جهیدن غوک، ناشر همه ی کتاب ها ی زویا پیرزاد نشر مرکزاست.

کتاب ؛ برشی است از زندگی سه زن ایرانی، دختر و مادر و مادربزرگ در تهران دهه 80 شمسی. دختر جوان درگیر مسائل و خواستهای نسل خود است. مادربزرگ هنوز غرق در گذشته ای است کمابیش ساخته و پرداخته ذهن. راوی قصه آرزو است، زنی میانه سال که بین خواسته های مادر و توقعات دختر و آرزوهای خود در جدال است.

در ظاهر زنی است محکم که از مردها و دنیای مردانه اطرافش هراسی ندارد و در باطن خواسته و ناخواسته جوابگوی توقات دختر و مادر. وقتی عشق به صورت مردی «بی نقص» وارد زندگیش می شود مخالفت مادر و دختر و دوست صمیمی به جدال ذهنی آرزو دامن می زند. ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات