كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عادت می کنیم

عادت می کنیم

نویسنده: زویا پیرزاد
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 266
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 2

کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب

زویا پیرزاد در آبادان به دنیا آمد . همان جا به مدرسه رفت در تهران ازدواج کرد و دو پسرش ساشا و شروین را به دنیا آورد.
از سال 1370 تا 1380 سه مجموعه قصه منتشر کرد به اسم های مثل همه ی عصرها، طعم گس خرمالو، و یک روز مانده به عید پاک. این سه مجموعه بعدها یکجا در سه کتاب چاپ شدند.
اولین رمان او چراغ ها را من خاموش می کنم در سال 1380 منتشر شد. زویا پیرزاد دو کتاب هم ترجمه کرده است. آلیس در سرزمین عجایب اثر لوییس کارول و آوای جهیدن غوک که مجموعه ای از شعرهای ژاپنی است.عادت می کنیم دومین رمان این نویسنده است. داستان زندگی سه نسل در تهران این روزها .غیر از آوای جهیدن غوک، ناشر همه ی کتاب ها ی زویا پیرزاد نشر مرکزاست.

کتاب ؛ برشی است از زندگی سه زن ایرانی، دختر و مادر و مادربزرگ در تهران دهه 80 شمسی. دختر جوان درگیر مسائل و خواستهای نسل خود است. مادربزرگ هنوز غرق در گذشته ای است کمابیش ساخته و پرداخته ذهن. راوی قصه آرزو است، زنی میانه سال که بین خواسته های مادر و توقعات دختر و آرزوهای خود در جدال است. در ظاهر زنی است محکم که از مردها و دنیای مردانه اطرافش هراسی ندارد و در باطن خواسته و ناخواسته جوابگوی توقات دختر و مادر. وقتی عشق به صورت مردی «بی نقص» وارد زندگیش می شود مخالفت مادر و دختر و دوست صمیمی به جدال ذهنی آرزو دامن می زند. ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عادت می کنیم

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 101803 - 69/4
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 190,000ریال

برچسب ها: زویا پیرزاد, داستان های فارسی, کتاب عادت می کنیم