كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
طلوع در استایلز

طلوع در استایلز

نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: بهرام افراسیابی
ناشر: مهرفام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 367
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

اسرار خانه ییلاقی

خانم آگاتا کریستی بدون شک پرآوازه‌ترین نویسنده داستان‌های پلیسی جنایی در سراسر جهان است. قهرمان بسیاری از داستان‌های او یک کاراگاه باهوش کوتاه قد و بذله‌گوی بلژیکی به نام هرکول پوارو است که نظیر خالق خود، در بین ادبیات پلیسی، شهرت و محبوبیت فراوانی دارد.

كاپیتان آرتور هستینگز كه هنوز از جراحتی كه در جنگ دیده بهبود نیافته و در حال گذراندن مرخصی استعلاجی است، از یكی از دوستانش به نام جان كاوندیش نامه‌ای دریافت می‌كند كه او را دعوت می‌كند تا دوره نقاهت خود را در استایلز كورت بگذراند. هستینگز پس از ورود به استایلز با بقیه اعضای خانواده كاوندیش آشنا می‌شود. از جمله، امیلی كه خانم خانه و نامادری جان و لارنس كاوندیش است و جان و لارنس برای تامین معاش كاملا وابسته به او هستند.

امیلی درگیر بعضی فعالیتهای بشردوستانه است و یكی از این فعالیتها این است كه به پناهندگان جنگی و از جمله گروهی از بلژیكی‌ها كمك می‌كند. هستینگز یكی از این پناهندگان را از قبل می‌شناسد. او، كارآگاه معروف، هركول پوآرو است ... "ماجرای اسرارآمیز در استایلز" اثر به یادماندنی و مهمی است، چون اولین كتابی است كه كریستی نوشته و اولین باری است كه پوآرو، كارآگاه بلژیكی به خواننده معرفی می‌شود. كریستی نگارش این كتاب را در 1916 در بحبوحه جنگ جهانی اول آغاز كرد.

در آن سالها در داروخانه‌ای در یك بیمارستان كار می‌كرد و در اوقات فراغتش روی این كتاب كار می‌كرد و سعی می‌كرد به این پرونده پیچیده و كارآگاه عجیب و غریب حیات ببخشد. علاقه شدیدی که در اذهان عمومی ناشی از پرونده ای که در آن زمان به پرونده استایلز معروف بود، کم کم داشت فروکش می کرد. با این وجود با توجه به ابعاد گسترده و شهرت پرونده از من خواهش کردند در مورد قضایای مربوطه به طور کلی مطالبی را به رشته تحریر درآورم...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طلوع در استایلز

  • ناشر: مهرفام
  • کد کتاب: 72019
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: آگاتا کریستی, بهرام افراسیابی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, داستان های انگلیسی, کتاب طلوع در استایلز