كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
طلا و خاکستر

طلا و خاکستر

نویسنده: اسکات فیتز جرالد 
مترجم: کریم امامی
ناشر: سیروید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 204
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1344 دوره چاپ: 1 

کمیاب  - کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب 

گتسبی بزرگ

داستان در سال ۱۹۲۲اتفاق می افتد. راوی داستان نیک کاراوی همسایه جی گتسبی است.

گتسبی جوان در ظاهر بسیار پولدار است و دائما مهمانی های بزرگ می دهد و همه می توانند در مهمانی های او شرکت کنند. راوی جشنهای خیره کننده‌ای را که این ماجراجوی افسانه‌ای برای میهمانانش برپا می دارد شرح می دهد؛ جشنهایی که بیشترشان به شکلی چاره‌ناپذیر نابکارانه است. گتسبی از همه اشراف نیویورک، که جز دلار به چیزی اهمیت نمی‌دهند، در ملک پرشکوهش در لانگ آیلند پذیرایی می‌کند. در مورد گذشته او و طریق به دست آوردن ثروتش شایعات زیادی وجود دارد . با این وجود کاراوی متوجه می شود که گتسبی از خانواده بسیار فقیری بوده که عاشق دی زی دختری پولدار می شود...

رمان شورانگیز و خواندنی گتسبی بزرگ از آثار برجسته ادبیات امریکا در قرن بیستم است، یک اثر کلاسیک که پیوسته تجدید چاپ می شود، در دانشگاه ها مورد حلاجی و بحث قرار می گیرد از روی آن فیلم ساخته می شود و خوانندگان چند نسل را مسحور خود ساخته است. گتسبی به گفته کنت تاینان، هنرشناس فقید انگلیسی، کتابی است که از تارک شاه موج امریکایی به ساحل افکنده شده و برای همه ما جاذبه ای آنی و ماندنی دارد.
 ...    درسال هایی که جوان تر و به ناچار آسیب پذیرتر بودم پدرم پندی به من داد که آن را تا به امروز در ذهن خود مزه مزه می کنم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طلا و خاکستر

  • ناشر: سیروید
  • کد کتاب: 50313 - 86/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اسکات فیتز جرالد, کریم امامی, داستان های انگلیسی, داستان های کلاسیک, کتاب طلا و خاکستر, کتاب گتسبی بزرگ