كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
طلای خدایان

طلای خدایان

نویسنده: اریک فون دنیکن
مترجم: داریوش شاهین
ناشر: جاویدان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1362 - دوره چاپ: 1 

 کیفیت : در حد نو
 

 

مروری بر کتاب 

باروری و هستی

اریش فون دنیکن ۱۴ آوریل ۱۹۳۵ در زوفینگن سوئیس متولد شد. او فارغ‌التحصیل کالج اس تی مایکل در فرایبورگ است. اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد . کتاب طلای خدایان چهارمین اثر این نویسنده کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی است که در سال 1972 به چاپ رسید.نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.

او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آنها در سراسر جهان بفروش رفته‌است.

برای من این داستان ناباورانه و حیرت انگیز قرن است. هرچند که اگر خودم این حقایق ناباورانه را ندیده بودم و از آنها عکسبرداری نکرده بودم، ممکن بود که بسادگی آن حقایق را ناشی از افسانه های علمی و پدیده های ذهنی خودم بدانم. آنچه را که من دیدم نتیجه خیال و تصور نبود، بلکه حقایقی بودند که می شد آنها را لمس کرد.

یک سیستم عظیم تونل بطول هزاران کیلومتر، با ساختمانی ناشناخته، و در زمانهائی ناشناخته، در ژرفنای قاره آمریکای جنوبی پنهان بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طلای خدایان

  • ناشر: جاویدان
  • کد کتاب: 99036 - 63/6
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 280,000ریال
  • 10 یا بیشتر 55,000ریال

برچسب ها: اریک فون دنیکن, داریوش شاهین, تاریخ جهان باستان, موجودات فضایی, بشقاب پرنده, کتاب طلای خدایان