کتاب طلای خدایان فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای جهان انتشارات فردوسی

طلای خدایان

نویسنده: اریک فون دنیکن
مترجم: مجید روح نیا
ناشر: فردوسی - عطار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 206
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1362 - دوره چاپ: 3

کیفیت : عالی ~ درحد نو


مروری بر کتاب

مصور

 اریک فون دنیکن دانشمند و باستان شناس برجسته که چندی است به کار تحقیق و بررسی تمدن های پیش همت گمارده است،سعی دارد در این رهگذر تمدن های دیرینه بشر را با اتصال به بازمانده های باستانی به نوعی قدیمی تر نشان دهد تا ماهیت و هویت اصلی بشر امروزی از دل تاریخ بیرون بکشد. او در سوئد به دنیا آمد و در سوئیس بزرگ شده است.

تحصیلات خودش زوفینگن به پایان رسانیده است و با کتابهای ارابه خدایان،طلای خدایان و...به شهر رسیده است.تا کنون بیش از 29 جلد کتاب در زمینه باستان شناسی به رشته تحریر آورده که اغلب آنها در ایران ترجمه و نیز چاپ شده اند. طلای خدایان اثر دیگری از اوست که با نگرش به اعجوبه های باستان شناسی در اقصی نقاط جهان رازهای دیگری را از دل تاریخ بیرون میکشد و عرضه می دارد با مطالعه کتاب،خود به رازها و شیرینی مطالب پی خواهید برد.

برای من این داستان ناباورانه و حیرت انگیز قرن است. هرچند که اگر خودم این حقایق ناباورانه را ندیده بودم و از آنها عکسبرداری نکرده بودم، ممکن بود که بسادگی آن حقایق را ناشی از افسانه های علمی و پدیده های ذهنی خودم بدانم. آنچه را که من دیدم نتیجه خیال و تصور نبود، بلکه حقایقی بودند که می شد آنها را لمس کرد.

یک سیستم عظیم تونل بطول هزاران کیلومتر، با ساختمانی ناشناخته، و در زمانهائی ناشناخته، در ژرفنای قاره آمریکای جنوبی پنهان بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طلای خدایان

  • ناشر: فردوسی
  • کد کتاب: 100319 - 84/5
  • موجودی: در انبار
  • 220,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: اریک فون دنیکن, مجید روح نیا, موجودات فضایی, جهان باستان, شگفتیهای جهان, دانستنیها, بشقاب پرنده, کتاب طلای خدایان