كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
طرحی برای آینده

طرحی برای آینده

نویسنده: نوام چامسکی
مترجم: هانا ناصرزاده
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

اشغال گری ها ، دخالت ها ، امپراتوری و پایداری

این کتاب بیش از پنجاه تفسیر به روز و قابل دسترسی درباره سیاست های امریکای امروز ارائه می دهد که در فاصله سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ نوشته شده اند. چامسکی از منتقدان جدی سیاست های امریکا ، درباره رویدادهای مهم سیاسی در چهارسال گذشته تفسیرهای مخالف نیرومندی دربرابر گزارش های رسمی دولتی ارائه می دهد :

بحران های مالی در اروپا ، جنبش تسخیر ، دگرگونی آب و هوا ، جنگ در افغانستان ، عراق و ... سیاست انتخابات ریاست جمهوری ، سلطه طلبی چین ، چرخش چپگرایانه امریکای لاتین ، تهدید توسعه سلاح اتمی در ایران و کره شمالی ، مساله اسرائیل - فلسطین و تاثیر بهار عربی و ... ازجمله موضوع های مورد توجه چامسکی در این کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طرحی برای آینده

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 108610 - 23/3
  • موجودی: در انبار
  • 220,000ریال
  • 185,000ریال

برچسب ها: نوام چامسکی, هانا ناصرزاده, فلسفه سیاسی, جامعه شناسی آمریکا, آمریکا, جامعه شناسی جنگ, جامعه شناسی سیاسی, کتاب طرحی برای آینده