كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
طراحی با ماکت با استفاده از پرینترهای سه بعدی

طراحی با ماکت با استفاده از پرینترهای سه بعدی

نویسنده: کریس بی. میلز
مترجم: کلارا مهرانیان - نگین سلوکی - پوریا بنی آدم
ناشر: بیهق کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

راهنمای اصولی در ساخت ماکت های معماری، هم به صورت دستی هم با استفاده از پرینترهای سه بعدی (3D)

مصور

سومین ویرایش ماکت سازی نسخه تجدید نظرشده و راهنمای گام به گام از ماکت سازی پایه تا پیشرفته است. این متن جامع، فرآیند ماکت سازی را از ابتدا تا انتها بیان کرده و شامل اطلاعات به روز شده از برنامه های ماکت سازی دیجیتالی و نمونه سازی های سریع(RP) است.

 تاثیرماکت‌سازی سه بعدی (پرینترهای سه بعدی) از طریق مصاحبه‌ها و نمونه‌های متعدد توسط طراحان مشهور ارائه شده است. همچنین تعداد زیادی از پروژه‌ای دانشجویی این ویرایش اطلاعات دقیقی از تجهیزات تصویربرداری دیجیتالی و نرم‌افزارهای طراحی از فرآیندهای ماکت‌سازی پروژه‌ای حرفه‌ای را به خوبی دربرمی‌گیرد.

مولف سعی نموده، معماری و طراحی حرفه‌ای را با دوره‌های مورد نیاز ماکت‌سازی، فرآیند طراحی، تجهیزات، مواد و روش‌های ساخت با هم‌ترکیب کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طراحی با ماکت با استفاده از پرینترهای سه بعدی

  • 270,000ریال
  • 190,000ریال

برچسب ها: کریس بی. میلز, کلارا مهرانیان, نگین سلوکی, پوریا بنی آدم, طراحی سه بعدی, پرینتر سه بعدی, طراحی, ماکت سازی, کتاب طراحی با ماکت با استفاده از پرینترهای سه بعدی