منو
سبد خرید

طراحی با الگوهای طبیعی

طراحی با الگوهای طبیعی

نویسنده: مگی مکنب
مترجم: سارا سادات تجاره
ناشر: میردشتی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: وزیری لب برگشته - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

کتابی که ملاحظه می کنید ؛ دربرگیرنده موضوع هایی همچون طراحی ، نقش های تکراری ؛ هنر تزیینی و طبیعت در هنر است. این کتاب یک مکاشفه است در بررسی و روشن سازی روابط در طبیعت، هنر، علم، اقتصاد، فلسفه و تکنولوژی و طراحی.

در این کتاب به گزیده ای از عناصر طبیعی و ارتباط آنها با طراحی اشاره می شود. ما در جهانی هوشمند زندگی می کنیم و غرق شده در زیباترین راه حلها هستیم، فقط باید نگاهمان را عوض کنیم و با دیدی دقیقتر درسهای زیبای نهفته در طبیعت را بیاموزیم.

آنچه در این کتاب مطالعه خواهید کرد می تواند یک مطالعه موردی از چنین دیدگاهی نسبت به طبیعت باشد تا ما نیز با توجه به زیبایی هایی که خودمان در زندگی شخصی مان آموخته ایم هر یک به نوبه خود مسئولیتمان را نسبت به این کره سبز آبی که خداوند سبحان خلق کرده است، انجام دهیم. این کتاب آگاهی بیشتری از طبیعت به شما می دهد و آن را تحسین می کند. قابل اعتمادترین و را ستگوترین و در دسترس ترین مربی در درون شماست. طبیعت پاسخ همه سوالات را می دهد، تنها اگر یاد بگیریم چگونه او را بشنویم! 

کتاب طراحی با الگوهای طبیعی و روشن‌سازی روابطی در طبیعت، هنر، علم، اقتصاد، فلسفه و تکنولوژی و طراحی می‌باشد.در کتاب طراحی با الگوهای طبیعی به گزیده‌ای از عناصر طبیعی و ارتباط آن‌ها با طراحی اشاره می‌شود .آنچه در کتاب طراحی با الگوهای طبیعی مطالعه خواهید کرد می‌تواند یک مطالعه موردی از چنین دیدگاهی نسبت به طبیعت باشد تا ما نیز با توجه به زیبایی­‌هایی که خودمان در زندگی شخصی­‌مان آموخته­‌ایم هریک به نوبه خود مسئولیت‌مان را نسبت به این کره سبز آبی که خداوند سبحان خلق کرده است، انجام دهیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات