كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
طب روح

طب روح

نویسنده: بهرام الهی
ناشر: جیحون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 ~ 1380 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : درحد نو ~ نو


مروری بر کتاب 

اخلاق اصیل

طب روح نام کتابی است از مجموعه سخنرانی‌های بهرام الهی در دانشگاه سوربن پاریس ۱۹۹۹-۱۹۹۸

«کل خلقت یک مجموعه واحد را تشکیل می‌دهد. این مجموعه ارگانیزمی است در حال جوشش و حرکت دائم که از واحدها یا اجزایی تشکیل شده که به ترتیب کوچک و کوچک‌تر می‌شوند.

هر واحد یا جزء، بر طبق نظام خطاناپذیر و در هماهنگی دائم با خود و واحدهای دیگر مرتبط است. در درون این مجموعه، انسان یک واحد تام به شمار می‌آید (...) زیباترین چیز و والاترین ارزش در خلقت، حقیقت است. علت وجودی علم اخلاق آن است که انسان به حقیقت تبدیل شود.»

در «طب روح» بهرام الهی، جراح کودکان و مؤلف چند کتاب در این زمینه، واقعیت اخلاق را از نگاه خود بیان می‌کند. الهی معتقد است که آن چه وی اخلاق اصیل می‌نامد غذای روح است و بدون آن رشد روح امکان پذیر نیست. وی معتقد است که همراه با رشد روح، میدان ادراک انسان نیز گسترش می‌یابد، بر آگاهی و احاطهٔ ذهنی‌اش افزوده می‌شود.

آن گاه، زمانی انسان به مرحله نهایی رشد روحی خود می‌رسد که یکایک اجزاء هستی را چنانکه هست بشناسد. در چنین مرتبه‌ای است که انسان خود به حقیقت تبدیل می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طب روح

  • ناشر: جیحون
  • کد کتاب: 90027 - 106/5
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال

برچسب ها: بهرام الهی, پزشکی, روانپزشکی, سلامت, فرادرمانی, کتاب طب روح