كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
طبقه جدید ؛ تحلیلی از تحول جامعه کمونیست

طبقه جدید

نویسنده: میلوان جیلاس
مترجم: عنایت الله رضا
ناشر: دانشگاه تهران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 268
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1353 
دوره چاپ: 3

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

تحلیلی از تحول جامعه کمونیست

طبقه جدید از آن ‌رو بر رأس حکومت قرار نگرفت تا بنای نظام اقتصادی تازه را به پایان رساند بلکه از آن‌رو بر رأس حکومت قرار گرفت تا نظام دلخواه خود را برقرار کند و همه جامعه را زیر سیطره و حاکمیت خویش درآورد. طبقه جدید با قدرت تمام، کسانی را که می‌کوشند بدان پیوندند را در صفوف خود می‌پذیرد و همه کسانی را که اندیشه‌‌ها و آرمان‌های خویش را گرامی می‌دارند، از خود دور می‌کند و به گوشه‌ای می‌افکند....محاکم و قوه قضائیه، از مداخله حکومت خودکامه و توتالیتر خبری مصون نیستند.طبقه جدید و نمایندگان آن، عملاً در امور محاکم و قوه قضائیه مداخله دارند. این پدیده‌ای است روزمره و همیشگی.

فهرست

• بخش یکم: ریشه های تاریخی کمونیسم
• بخش دوم: ویژگیهای انقلاب کمونیستی
• بخش سوم: طبقه جدید
• بخش چهارم: دولت حزبی
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طبقه جدید ؛ تحلیلی از تحول جامعه کمونیست

  • 0ریال

برچسب ها: میلوان جیلاس, عنایت الله رضا, جامعه شناسی سیاسی, جامعه شناسی کمونیسم, کمونیسم, شوروی, مارکسیسم, کتاب طبقه جدید