كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
طالع و کرات یا کلید مغز انسان

طالع و کرات یا کلید مغز انسان

نویسنده: امیر زاغیان
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 592
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ گوشه جلد پشتی کتاب چسب خوردگی دارد.


مروری بر کتاب 

مصور

از هزاران سال پیش ، بشر به اثرات ناشی از ستارگان بر روی انسان پی برده ولی این موضوع قرن ها به فراموشی سپرده شده بود. در اوایل قرن نوزدهم که پیشرفت های شگرفی در رشته های مختلف مانند طبیعیات ، ریاضی ، روانشناسی ، هیپنوتیزم و بخصوص فیزیک در اروپا حاصل گردید دانشمندان را مجذوب خود ساخت به طوریکه آنها در صدد برآمدند که کلیه تاثیرات ناشی از طبیعت را فقط از دریچه چشم این علوم بنگرند و هیچگونه مطلبی را خارج از این قوانین قبول نداشته باشند.

این جهان با میلیاردها کهکشان نسبت به جهان مطلق هستی مثل یک ارزن به حجم زمین است ، حال با این اندیشه در کتاب فرود می آییم ، اجداد ما رفتند و ما هم می رویم و فرزندان ما هم خواهند رفت، روزی خورشید خاموش، ماه تاریک و زمین نابود می شود ولی جهان به سمت تکامل پیش می رود و ما به سوی قهقرا، چهار وهله پرگاری ما اینست: تولید ، تکامل، تحلیل، فنا. در جهان هیچ چیز آخرین نبوده بلکه بعد از آخرین اولین چیز مجددا ظاهر می گردد، همه چیز به صورت دایره در حال گردش اند و هر پایانی خود نقطه شروع جدید است.

فهرست 

فصل 1 :پیشگفتار
فصل 2 : هیئت و نجوم
فصل 3 : کره زمین
فصل 4 : کره ماه
فصل 5 :خورشید
فصل 6 : سیارات منظومه شمسی
فصل 7 : تقویم کشورهای جهان
فصل 8 : فضا
فصل 9 : قوانین و فرمولها
فصل 10 :کلید مغز انسان
فصل 11 : طالع شرقی
فصل 12 : طالع غربی
فصل 13 : تلقین دو طالع
فصل 14 :و زینت و زنبورکتاب

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طالع و کرات یا کلید مغز انسان

  • ناشر: مولف
  • کد کتاب: 89036 - 37/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امیر زاغیان, طالع بینی, ستاره شناسی, نجوم, فراروانشناسی, فال, پیشگویی, کتاب های نایاب, کتاب طالع و کرات یا کلید مغز انسان