کتاب طالع بینی چینی ؛ متن کامل فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب طالع بینی - فال انتشارات زریاب

طالع بینی چینی

نویسنده: تئودورا لائو
مترجم: ناهید تبریزی
ناشر: زریاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 600
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

پیشگویی در چین برخلاف ایران، هند و جهان غرب که گردش خورشید را در نظر دارد براساس گردش ماه صورت می گیرد.سال چینی نیز بر همین مدار گردش می کند. به همین جهت محاسبه شروع سال جدید همیشه مشکل است.

اما طالع بینی زردپوستها نیز مانند طالع بینی ملتهای آریایی بر گردش دوزاده صورت متکی است منتهی دوازده صورت حیوانی که در این رباعی فارسی به ترتیب پشت یکدیگر قرار دارند.

طالع بینی عشق شما در این کتاب ؟ 
آیا شما یک اسب شهرت ران ، بز عاشق یا مار آرام و وسوسه انگیز هستید؟ 

تمام چیزهایی که در این راهنمای زیبا و سرگرم کننده آشکار است شامل 12 منطقه البروج چینی است.کتاب پر فروشترین نویسنده سال خانم « نیل سامرویل» به شخصیت های هر نشان با دقت نگاه کرده است و درک قابل ارزشی در مورد ارتباط هر علامت بت علامتی دیگر ارائه داده است و نگرش روشنی از علامتهای مختلف در زمینه عشق نشان می دهد.

جستجو کنید که کدام علامت برایتان بهترین سعادت را در می آورد و کدام علامت به شما عشق کامل ارائه می دهد و چطور شما می توانید با دوستان ، شرکاء تجاری و بچه هایتان بهترین ارتباط را داشته باشید.نیل سامرویل نویسنده thorsons پر فروش ترین کتاب های طالع بینی.

طالع بینی چینی به شما می گوید که چه شغلی را انتخاب کنید تا در آینده ی فردی موفق باشید، سنگ اقبالتان چیست، چگونه می توانید همسر دلخواه تان را انتخاب کنید، چه ویژگی های اخلاقی دارید.کتاب حاضر نوشته پائولادلسول شامل مجموعه تحقیقات ارزنده ی است که او در کشورهای آسیای شرق ی انجام داده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طالع بینی چینی ؛ متن کامل

  • ناشر: زریاب
  • کد کتاب: 82936 - 110/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: تئودورا لائو, ناهید تبریزی, طالع بینی, فال, پیشگوئی, پیشگویی, کتاب طالع بینی چینی