كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ضیاء موحد

ضیاء موحد

نویسنده: اردوان امیری نژاد
ناشر: ثالث
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387

 

مروری بر کتاب

تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران

این کتاب، دفتری دیگر از مجموعه ی تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران است که به زندگی و آثار استاد موحد میپردازد. چارچوب اصلی این مجموعه، پرداختن به دوره های مختلف زندگی فرد (کودکی، نوجوانی، جوانی و ..) و بیان فعالیت های ادبی، فرهنگی و سیاسی شاعر یا نویسنده است. هدف از این طرح ارائه گزارشی از زندگی خصوصی، اجتماعی و حرفه ای شخصیت هااست تا منبعی برای تحقیقات جامعه شناسی، روان شناسی و .. فراهم آید.

دکتر ضیاء موحد، شاعر و فیلسوف ایرانی معاصر در سال 1321 خورشیدی در اصفهان متولد شد. وی پس از گذراندن دوران کودکی و دبستان و دبیرستان در رشته فیزیک در دانشگاه پذیرفته شد. در همین زمان، استاد با محافل ادبی و انجمن‌ها نیز در ارتباط بود. وی در دهه پنجاه برای ادامه تحصیل به انگلستان رفت و در رشته فلسفه مشغول به تحصیل شد و پس از اخذ درجه دکتری به ایران بازگشت. وی در ایران در دانشگاه‌های مختلف تدریس نموده و آثار متعددی نیز به چاپ رسانیده است. 

او مدیر گروه منطق و عضو هیئت امنای انجمن حکمت و فلسفه ایران است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ضیاء موحد

  • ناشر: ثالث
  • کد کتاب: 75783 - 56/1
  • موجودی: در انبار
  • 175,000ریال
  • 138,000ریال

برچسب ها: ضیاء موحد, اردوان امیری نژاد, محمدهاشم اکبریانی, مقالات ادبی, نقد ادبی, تاریخ ادبیات ایران, تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران, کتاب ضیاء موحد