كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب

ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب

نویسنده: راندا برن - ژوزف مورفی
مترجم: هوشیار رزم آزما
ناشر: سپنج
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در راز اثر برن و قدرت فکر اثر مورفی

در واقع ضمیر ناخودآگاه تو به مراتب خارق العاده تر است. غالبا از آن به عنوان ذهن معنوی یا کائناتی نام برده می شود و حد و مرزی نمی شناسد مگر برای هر آنچه خودت آگاهانه انتخاب می کنی. خودپنداره و عادت های تو در ضمیر ناخودآگاهت ماوا دارد. این بخشی از ذهن تو است که در سطحی به مراتب بالاتر از سطح ذهنی خودآگاه ، به خود برتر متصل است. ضمیر ناخودآگاه وسیله اتصال تو به خداوند است ، به منبع و هوش لایتناهی کائنات.

ضمیر خودآگاه همیشگی و دور از دسترس زمان است و فقط در زمان حال کار می کند. تجارب آموزشی گذشته و خاطرات را ذخیره می کند و تمام فعالیت های جسمانی ، ضربان قلب ، هضم و غیره را زیر نظر دارد. ضمیر ناخودآگاه تو کلمه به کلمه فکر می کند و هر فکری را که ضمیر خودآگاه قادر نیست مفاهیم یا عقاید را رد کند ، که بدین معناست ما می توانیم با استفاده از ضمیر خودآگاه ، باورهای ضمیر ناخودآگاه دوباره برنامه ریزی کنیم و ذهن ناخودآگاه مجبور است عقاید و باورهای جدید را بپذیرد ، درواقع نمی تواند آنها را رد کند.
درواقع ما می توانیم با اراده و عزمی آگاهانه ، محتوای ضمیر ناخودآگاه را تغییر دهیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب

  • ناشر: سپنج
  • کد کتاب: 336
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: راندا برن, ژوزف مورفی, هوشیار رزم آزما, قانون جذب, روانشناسی موفقیت, فراروانشناسی, روانشناسی زندگی, کتاب ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب