كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
صنعت هسته ای ؛ شاهکار ایرانی

صنعت هسته ای ؛ شاهکار ایرانی

ناشر: خراسان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 263
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

روایت عینی از پیچ و مهره صنعت هسته ای

این کتاب که از انتشارات روزنامه خراسان بوده و با همکاری سازمان انرژی اتمی تدوین شده، روایتی عینی دارد از صنعت هسته ای کشورمان و چرخه سوخت هسته ای و می تواند اطلاعات خوبی از آخرین وضعیت این صنعت در ایران ارائه کند.

کتاب حاوی گزارش ها و تصاویراختصاصی روزنامه خراسان از بخش های مختلف صنعت هسته ای ایران است و برخی از این تصاویرو گزارش ها مانند بازدید از سالن های زیرزمینی فردو و معدن اورانیوم ساغند برای اولین بار در جهان منتشر می شود. این ویژه نامه در حقیقت روایت عینی خراسان از پیچ و مهره صنعت هسته ای است؛ از چرخه سوخت تا رادیو داروهای ضدسرطان که جان بیماران را نجات می دهد.

گروه خبری خراسان در این ویژه نامه به سراغ تونل های زیرزمینی معدن ساغند در «دوزخ دره» رفته و از آن جا مسیر استخراج اورانیوم تا تبدیل شدن به سوخت تا تولید برق، و نیز تا مبارزه با آفات، تولیدات کشاورزی هسته ای، اکتشاف هسته ای آب، دستاوردهای این صنعت در تولید داروهای شفا بخش برای یک میلیون بیمار سرطانی و... را تعقیب کرده است. مطالعه این ویژه نامه، مسیر کامل برداشت اورانیوم تا ورود تولیدات این ماده مهم و استراتژیک به صنعت و زندگی روزمره را برای مخاطبان تصویر می کند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

صنعت هسته ای ؛ شاهکار ایرانی

  • ناشر: خراسان
  • کد کتاب: 82501 - 200/3
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: تاریخ سیاسی ایران, انرژی اتمی, انرژی هسته ای, سیاست و حکومت, جامعه شناسی ایران, سازمان انرژی اتمی, جمهوری اسلامی, تاریخ علمی ایران, کتاب صنعت هسته ای ؛ شاهکار ایرانی