كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
صمد بهرنگی ؛ ریشه ها و اندیشه های ماندگار

ریشه ها و اندیشه های ماندگار صمد بهرنگی

نویسنده: امیر سمامی
ناشر: هنر پارینه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 396
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1 

مروری بر کتاب 

شاید این کتاب، از اون کتابایی باشه که خیلی نیازی به معرفی و توضیح نداشته باشه. همه‌ی چیزای مهم توی کتاب، روی کتاب مشخص شده. یه لحظه با دقت به جلدش نگاه کنید.... حرف خاصی برای گفتن باقی نمی‌مونه به‌جز اینکه یادآوری کنیم صمد بهرنگی آدم مهمی توی ادبیات ما بوده و هست؛ هم برای بزرگترها و هم برای بچه‌های ما! کتابای صمد بهرنگی رو که کودکی خیلی از ماها رو ساخت، این بار با نوجوان‌هامون بخونیم؛ هم رؤیا براشون درست می‌کنه هم ودارشون می‌کنه فکر کنن.

صمد بهرنگی نویسنده بیش از ۲۵ داستان برای کودکان و نوجوانان که تونسته است در زمان اندک زندگی خود آثار قابل ملاحظه‌ای به یادگار بگذارد و هم‌چنان بر قله‌های ادبیات کودک و نوجوان بدرخشد.


فهرست

زندگی نامه
ماهی سیاه کوچولو
تلخون
اشعار
پسرک لبو فروش
اولدوز و کلاغ ها
و ....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

صمد بهرنگی ؛ ریشه ها و اندیشه های ماندگار

  • ناشر: هنر پارینه
  • کد کتاب: 60002 - 26/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امیر سمامی, صمد بهرنگی, مقالات ادبی, نقد ادبی, داستان های فارسی, داستان های کودک, کتاب صمد بهرنگی ؛ ریشه ها و اندیشه های ماندگار