منو
سبد خرید

صفات بایسته یک رهبر

صفات بایسته یک رهبر
-14 %
صفات بایسته یک رهبر
  • موجودی: موجود
  • مدل: 148206 - 61/2
  • وزن: 0.30kg
410,000 ریال
475,000 ریال

صفات بایسته یک رهبر

نویسنده: جان سی مکسول
مترجم: داود نعمت اللهی
ناشر: معیار علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 4


مروری بر کتاب

21 خصوصیت اجتناب ناپذیر یک رهبر

شخصی بشویم که دیگران از صمیم قلب می خواهند از او پیروی کنند

هدف ماکسول از نوشتن این کتاب این است که برای تشخیص ، پرورش و بهینه‌سازی خصوصیات فردی یک رهبر به مخاطبان کمک کند. بخشی از پرورش و رشد رهبر ناشی از یادگیری قوانین رهبری است، زیرا این قوانین ابزاری برای تعلیم چگونگی اجرای موثر اصول رهبری هستند. باید بدانید که قابلیت رهبری در واقع از درون رشد و پرورش پیدا می‌کند. اگر بتوانید درون خود آن رهبری شوید که قابلیت‌اش را دارید، می‌توانید به صورت بیرونی هم تبدیل به رهبری شوید که می‌خواهید باشید. حالا دیگران هم مایل به پیروی کردن از شما خواهند بود و زمانی که به چنین مقامی برسید، می‌توانید به انجام هر کاری در این جهان دست بزنید، بدون این که از شکست یا پیروز شدن در آن هراس داشته باشید.

هنگام خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که می‌توانید هر بار به راحتی چند فصل را با هم بخوانید. خوانش این کتاب بسیار روان و آسان است. اما نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هدف خواندن و تمام کردن این کتاب نیست. باید آن را با دقت بخوانید و حتی اگر لازم باشد، یک فصل را چند بار بخوانید یا قلم و کاغذی برای یادداشت نکات مهم آن داشته باشید. ماکسول خودش توصیه می‌کند که مدتی با این کتاب زندگی کنید. یک فصل را مطالعه کنید و زمانی را به تفکر، بازبینی و دوباره‌خوانی آن اختصاص دهید. اگر خصوصیتی که مطالعه می‌کنید، جزو نقاط ضعف شماست، قبل از رفتن به فصل بعدی، مدتی روی آن توقف کنید. حتی ممکن است در طول سال بخواهید چند بار این فرایند را تکرار کنید تا بتوانید این خصوصیات و ویژگی‌ها را در خود درونی و نهادینه کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات