منو
سبد خرید

صد و پنجاه سال جوان بمانید

صد و پنجاه سال جوان بمانید
موجود نمی باشد
صد و پنجاه سال جوان بمانید
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • مدل: 95022 - 50/5
  • وزن: 0.50kg
  • UPC: 40
0 ریال

صد و پنجاه سال جوان بمانید

نویسنده: ویکتور بوگومولتز
مترجم: علی محمد مژده
ناشر: محمدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1339 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

مراقبت از سلامت شخصی

همه‌ی ما هر کاری از دست‌مان بر بیاید برای جوان شدن و جوان ماندن انجام می‌دهیم، مثلا هزینه کردن برای داشتن صورت بدون چین و چروک. آهسته‌تر کردن فرآیند پیری و مقابله با پیرشدن بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.یکی از ساده‌ترین راه‌های عقب کشیدن زمان این است که رتینوئیدهای موضعی را به برنامه‌ی مراقبت از پوست‌تان اضافه کنید. با وجود این‌که ممکن است برای پوست های حساس آزار دهنده ابشد، ولی می‌تواند در برابر چین و چروک از شما محافظت کند. رتینوئید تجویز شده توسط پزشک، یک ایده‌ی خوب برای مراقبت از پوست و جلوگیری از پیری است.

ما هر روز عادت‌هایی را تکرار می کنیم که بر پوست و سلامتی‌مان اثرگذار هستند، و موجب پیری می‌شوند. تصمیم‌های کوچک، از غذایی که می‌خوریم تا روش شستشوی صورت‌مان، ممکن است به سال‌ها پیرتر شدن‌مان در بلند مدت منجر شود.اجازه ندهید اضافه وزن چند گرمی‌تان به چندین کیلو تبدیل شود، اگر به اضافه وزن زیاد دچار شوید شاهد پیرتر دیده شدن خودتان خواهید بود....

توصیه‌ها و دستورالعمل‌های کتاب درباره شادابی و طراوت پوست بدن ـ خصوصا پوست صورت است. هدف اصلی نگارنده معرفی گیاهان دارویی و استفاده از آن‌ها به جای استفاده از داروها و ترکیبات شیمیایی است ، برای مثال ، استفاده از شامپوهای گیاهی برای سر ، و استفاده از روغن‌های گیاهی برای نرمی پوست. در کتاب همچنین نحوه استفاده از داروها ، ساخت برخی ترکیبات گیاهان دارویی و چگونگی استفاده از داروهای گیاهی برای رفع برخی بیماری‌ها توضیح داده شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.