كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
صدای گمشده

صدای گمشده

نویسنده: آنا ماریا ماتوته
مترجم: رامین مولایی
ناشر: مس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ:


مروری بر کتاب

روزگاری در مزرعه ای بسیار بزرگ نزدیک جنگل، پسری به نام یونگو زندگی می کرد.مزرعه پر بود از بچه های قد و نیم قدی که تعدادی شان بچه های مزرعه دار و بقیه بچه های کارگران بودند.یونگو پسرک یتیمی بود که زن مززعه دار بزرگش کرده بود.

او پسرک را وقتی خیلی کوچک بود، پس از آن که پدر و مادرش در فصل آب شدن یخ ها در رودخانه غرق شدند و جریان خروشان آب آن ها را با خود برد، در خانه و مزرعه اش پناه داده بود...

آناماریا ماتوته از برجسته‌ترین نویسندگان معاصر جهان و کشورهای اسپانیایی زبان است.
وی اولین کتابش Los Abel را در 17 سالگی نوشت و هشت سال بعد به خاطر همین کتاب اولین جایزه ادبی خود کافه گیخون 1925 را به دست آورد.وی تاکنون تمامی جوایز معتبر ادبیات اسپانیایی را دریافت داشته است که ازجمله‌اند: پلانتا ـ 1954، جایزه منتقدان ـ 1958، سروانتس ـ 1959، نادال ـ 1959 و... او چندین بار کاندیدای دریافت جایزه نوبل نیزبوده است.

این کتاب در بر گیرنده چهار داستان از او برای نوجوانان است و تاکنون به 12 زبان ترجمه شده است. این کتاب ترجمه‌ای است از متن اصلی به زبان اسپانیایی با نام El Saltamontes Verdey otros caentos آنا ماریا ماتوته هم‌اکنون نیز در 75 سالگی فعال است.
وی به خاطر آخرین رمان خود برای دومین بار نامزد دریافت جایزه سروانتس 2001 شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

صدای گمشده

  • ناشر: مس
  • کد کتاب: 76220- 73/1
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: آنا ماریا ماتوته, رامین مولایی, داستان های اسپانیایی, داستان های نوجوانان, داستان های کوتاه, کتاب صدای گمشده