کتاب صبح نزدیک است فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب ادیان انتشارات

صبح نزدیک است

نویسنده: علی بیرانوند
ناشر: نصایح
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

در این کتاب با روشی نوین به شکلی جذاب و داستانی یک دوره اعتقادات اسلامی و اجتماعی آموزش داده می شوند. در این کتاب با نگاهی نوین با معصومین (ع)، یهود، حجاب، تاریخ صدر اسلام ، فلسفه و عرفان، شیوه های جذابیت و مدیریت موفق، روایات اعتقادی معصومین، زوایای شگفت شخصیت پیامبر(ص) و بسیاری مطالب دیگر آشنا خواهید شد. 

کتاب ، پژوهشی است در زمینه عرفان‌های کاذب و برخی از معضلات فکری، سیاسی و اجتماعی نسل جوان در این زمان است. در این اثر سعی شده است با توجه به وجود برخی از بحران‌های فکری، اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی در عصر کنونی مانند گرایش نسل جوان به شیطان‌پرستی و ترویج عرفان‌های کاذب مانند عرفان کابالا و برخی از افراط و تفریط‌های صورت گرفته در زمینه مسایل دینی، به تجزیه و تحلیل این مسایل پرداخته شده است. 

بر این اساس ابتدا نگارنده توضیحاتی در مورد ماهیت جن و شیطان و نقد دیدگاه مکتب کابالا در این زمینه ارایه نموده و سپس بایسته‌های انتخاب و اعتقاد به یک فکر و مذهب را بررسی نموده است. آنگاه وی با توجه به گسترش شیطان‌پرستی، به بررسی علل گرایش به عرفان‌های انحرافی پرداخته و دیدگاه قرآن و سنت را در مورد اموری مانند حجاب، نقش و جایگاه زن در خانواده و جامعه، تصوف، دموکراسی، آداب و عبودیت، مظاهر و مبانی کفر و شرک و معیارهای دین حقیقی منعکس نموده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

صبح نزدیک است

  • کد کتاب: 60071 - 117/2
  • موجودی: در انبار
  • 90,000ریال
  • 69,000ریال

برچسب ها: علی بیرانوند, عرفان یهود, کابالا, شیطان پرستی, معارف اسلامی, اخلاق اسلامی, آداب اسلام, ادیان, شیعه, تاریخ اسلام, اسلام, کتاب صبح نزدیک است