کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
شیوع طاعون سایه ؛ پنج گانه‌ افسانه

شیوع طاعون سایه

نویسنده: براندون مول
مترجم: میلاد فشتمی
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 476
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

پنج گانه‌ افسانه

 آشیانه افسانه بار دیگر در خطر است: نیروی نامرئی نور موجودات جادویی پناهگاه را می‌بلعد و آنها را به موجوداتی خبیث و تاریک تبدیل می‌کند. ست خیلی زود از این موضوع مطلع می‌شود، ولی طاعون سایه به‌سرعت در حال گسترش است. فرصت کمی تا سقوط پناهگاه باقی مانده است و سورنسون‌ها به کمک نیاز دارند؛ اما به چه کسی می‌توانند اعتماد کنند؟

توصیه‌های اسفینکس همیشه عاقلانه بوده است، ولی آیا او یک خائن است؟ ممکن است ونسا - که در جعبه خاموش محبوس است - اطلاعات به‌درد بخوری داشته باشد، اما آیا می‌توانند به او اعتماد کنند؟ در همین حال کندرا و چندتن از اعضای شوالیه‌های سحرگاه به یک پناهگاه دور سفر می‌کنند تا یکی دیگر از ابزارهای پنهان را به دست بیاورند. آیا انجمن ستاره‌ی مغرب زودتر از آنها به ابزار دست پیدا خواهد کرد؟ آیا طاعون سایه تمام نور آشیانه افسانه را خاموش خواهد کرد؟

کریستوفر پائولینی، نویسنده: مجموعه آشیانه افسانه از چنان جذابیتی برخوردار است که من سه کتاب اول آن را در یک شب تمام کردم. تا ساعت 4:40 صبح بیدار ماندم تا پایان ماجرای کتاب سوم را بخوانم. هرکتاب بهتر از کتاب قبلی بود... آشیانه افسانه بهترین مجموعه تخیلی است که در چند سال اخیر خوانده ام. ای کاش وقتی ده یا دوازده ساله بودم آن را می‌­‌خواندم.

اورسون اسکات کارد، نویسنده مجموعه داستان‌های بازی اندر: در نگاه اول آشیانه افسانه کتابی برای کودکان و نوجوانان به‌نظر می‌رسد، امام همچون هری پاتر این مجموعه نیز می‌تواند با صدای بلند در یک خانواده خوانده شود و بزرگترها نیز باندازه بچه‌ها از آن لذت ببرند.... در حق خودتان لطفی بکنید و اولین رمان مول را از دست ندهید، نویسنده‌ای که بی‌شک به یکی از برترین نویسندگان ژانر داستان‌های تخیلی تبدیل خواهد شد.

کلمبیا دیلی تریبون: داستان آشیانه افسانه آنقدر استادانه نگاشته شده و از چنان کششی برخوردار است که احساس می‌کنید جادویش روی شما نیز تاثیر می‌گذارد. جادوی کتاب ، قدرت کنار گذاشتن آن حتی برای یک لحظه را نیز از خواننده سلب می‌کند. قدرت نویسندگی براندون مول شگفت‌انگیز است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شیوع طاعون سایه ؛ پنج گانه‌ افسانه

  • ناشر: بهنام
  • کد کتاب: 93086 - 19/5
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 350,000ریال

برچسب ها: براندون مول, میلاد فشتمی, داستان های تخیلی, داستان های نوجوان, داستان های اسطوره ای, پنج گانه‌ افسانه , کتاب شیوع طاعون سایه