شیمی دان

شیمی دان

نویسنده: استفنی مه یر
مترجم: مرجان حمیدی
ناشر: کتاب آمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 566
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

واشنگتن پست

داستان جاسوسی شیمیدان به طور حتم توجه طرفداران میر را بیش از پیش به او جلب خواهد کرد. شخصیت اصلی داستان کسی مانند جیسون بورن است. میر هم درست مانند فیلم‌های رون، خوب بلد است تنش‌های دراماتیک را کنترل کند. کتاب خود به خود ورق می‌خورد.

کرکاس ریویوز

داستانی درباره تقلب، مقاومت یک زن در برابر احساسات، درگیری مسلحانه، و حضور زنی اغواگر که انگار از یکی از داستان‌های جیمز باند بیرون آمده است.

لس آنجلس تایمز

میر توانایی عجیب در تغییر ژانر دارد. شخصیت‌های این داستان برای انجام کارهایشان به جای نجات دنیا یا احساس مسئولیت، از عشق به خانواده انگیزه می‌گیرند. به این داستان، عشق معنا می‌بخشد. برای علاقه‌مندان به داستان‌های جاسوسی، این کتاب را بسیاری جهات به اندازه بورن یا داستان‌های جیمز باند سرگرم‌کننده خواهد بود. و البته جنسیت قهرمان در جذاب‌تر شدن این ژانر داستانی بسیار موثر است.

کازموپالتین

خالق اثر چشم‌گیر گرگ و میش این بار به جای خون آشام‌ها، سراغ داستانی بسیار هیجان انگیز درباره دانشمندی ماهر و ماموری در حال فرو رفته است.

یو اس ای تودی

جذاب...داستانی بسیار گیرا...شیمیدان کتابی سرگرم کتابی سرگرم کننده با ریتم تند است. الکس به کمک نبو علمی‌اش مجموعه‌ای خاص از انواع دارو ساخته است؛ داروهایی که تاثیرشان به جادو می‌ماند. او ریز نقش است، اما باید از نزدیک شدن به او و تماس با انگشترهایش اجتناب کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شیمی دان

  • ناشر: کتاب آمه
  • کد کتاب: 52686
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 360,000ریال

برچسب ها: استفنی مه یر, مرجان حمیدی, داستان های امریکایی, کتاب شیمی دان