دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

شیخ بی خانقاه

شیخ بی خانقاه

نویسنده: سید عطاءالله مهاجرانی
ناشر: امید ایرانیان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 2


مروری بر کتاب

این کتاب مجموعه ای از بیست و دو داستان و یا گفتگو با حاج آخوند است ؛ داستان زندگی و سلوک حاج آخوند و شیوه مواجهه او با انسان ها و موضوعات و حیوانات و طبیعت. داستان ها یا گاه داستانک ها آمیزه ای از واقعیت و خیالند. این دو رشته مثل اسلیمی ها، در کاشی های معرّق، آن چنان گرم و شورآفرین در هم پیچ و تاب خورده اند، که نویسنده به عنوان راوی، گاه سرگردان می ماند که کدام رویداد اتفاق افتاده و واقعی است و کدام رخداد و نکته در کارگاه خیال، در درازای زمانی بیش از پنجاه سال، پرورده شده است.

خوانندگان با مطالعه‌ی کتاب "شیخ بی خانقاه"، حاج آخوند را که از شخصیتی مهربان و جذاب برخوردار بود و صفای روح و آراستگی و پیراستگی در صدا و رفتار و قیافه و اشک و لبخندش دیده می‌شد، خواهند شناخت. شخصیت‌های مذهبی، روشنفکری، حوزوی، فرهنگی و روزنامه‌نگاری، "سید عطاءالله مهاجرانی"، را به دلیل نگارش این اثر زیبا و خواندنی ستایش کرده‌اند و مطالب آن را جذاب و خیره‌کننده یافته‎ اند.

مخاطبین کتاب "شیخ بی خانقاه"، محیط فکری جدید و فرصتی کم‌نظیر برای آشنایی با یک شخصیت بزرگ را خواهند یافت که خوانندگان را شیفته خود خواهد کرد و در لا به لای خاطراتی که نویسنده زیر و رو کرده تا هر چه از "حاج آخوند" می‌داند را به یاد بیاورد، داستان‌هایی را از گفتار و کردار وی می‌خوانند که به طور جدی ذهنیت و افکار آنان را دگرگون خواهد ساخت. کتاب "شیخ بی خانقاه" به قلم "سید عطاءالله مهاجرانی"، اثری است که در دویست و هشتاد صفحه به همت نشر امید ایرانیان به انتشار رسیده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات