كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
شکسپیر

شکسپیر

نویسنده: جرمین گریر
مترجم: عبدالله کوثری
ناشر: طرح نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 190
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 2

مروری بر کتاب 

راز ماندگاری چهرهای برجسته فرهنگ و ادبی در طول تاریخ چیست؟ این سوالی ست که اغلب درباره چهره هایی که شهرت آنها فراتر از زمان و مکان می رود به ذهن می رسد. کسانی که فارغ از جغرافیا و دوره زندگی شان پس از گذشت دهه ها و سده ها گویی همچنان زنده و سروحال در میان ما هستند.

در چنین مواردی معمولا بهترین راه همین است که به سراغ آثار برجای مانده از آن نویسنده، هنرمند و... برویم، شاخص هایی را که از درون این آثار بیرون می کشیم،مبنای بررسی و تحلیل قرار دهیم. این تقریبا همان کاری ست که جرمین گریر در کتاب شکسپیر که توسط نشر ماهی به منتشر شده، به سامان رسانده ست.

نویسنده کتاب با توجه به سبک و سیاق این مجموعه رویکردی موجز و خواندنی را برای کار برگزیده است؛ زبان کتاب سده و همه فهم اما مبتنی بر طرح نکاتی اساسی و عمیق است که آن هم برای مخاطب علاقمند اما غیر متخصص کارآمد ساخته و هم برای دانشجویان و محققان واجد نکاتی در خور اعتنا ساخته است.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شکسپیر

  • ناشر: طرح نو
  • کد کتاب: 59629 - 116/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جرمین گریر, عبدالله کوثری, ویلیام شکسپیر, مقالات ادبی, نمایشنامه, نویسندگان, شکسپیر, کتاب شکسپیر