كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
شهر بی گناه

شهر بی گناه

نویسنده: نورا رابرتز
مترجم: مهرزاد ملکان - شاهرخ بهار
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 628
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ:

کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب

آن روز که تصمیم برای نشر اثری از «نورا رابرتز» در ایران گرفتیم، عاملی دیگر در هرچه زیباتر شدن اثری که پیش روی شماست به یاری ما آمد و آن عامل همانا ترجمه بسیار روان، زیبا و مفهومی مترجمین کتاب است که به راستی در انتقال احساس و نوع نگارش نویسنده ـ که در آمریکا هم زبان‌زد است ـ اثری ژرف گذارده‌اند.

بنابراین بدون اغراق دلایلی برای متفاوت بودن کتاب «شهر بی‌گناه» داریم که امیدواریم شما هم در پایان، بر آن صحه گذارید:
ـ داستانی جذاب و بسیار کشش‌دار.
ـ متنی زیبا با توصیفات خاص نویسنده.

این کتاب اولین اثر ترجمه شده از « نورا رابرتز» در ایران است. نکته جالب در مورد این نویسنده آن است که در هر هفته ، حداقل سه کتاب از وی در صدر فهرست « پر فروش ترین رمان های مجله نیورک تایمز» قرار دارد. و کتاب « شهر بی گناه» پر فروش ترین اثر اوست که در سال ۲۰۰۱به مدت ۸ ماه در صدر فهرست پر فروش ترین ها بوده است. جذابیت داستان در حدی است که خوانندگان حرفه ای رمان نیز در میان کلمات و تعابیر زیبای نویسنده میخکوب می گردند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شهر بی گناه

  • ناشر: شادان
  • کد کتاب: 90940 - 53/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: نورا رابرتز, مهرزاد ملکان, شاهرخ بهار, داستان های امریکایی, کتاب شهر بی گناه