منو
سبد خرید

شهرت در آتش

شهرت در آتش
درحال حاضر موجود نمی باشد
شهرت در آتش
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 92870 - 88/6
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 50
0 ریال

شهرت در آتش

نویسنده: حسین رامتین 
ناشر: لندن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 362
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1966 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

بابا کریستو از اینجا می رود.
بابا کریستو ناگهان به نقطه دیگری منتقل شده و همه اهالی دهکده از این تغییر ناگهانی او سخت ناراحت می باشند.
او بیست سال است با تمام خانواده های این دهکده بزرگ و آباد روابط صمیمانه دارد . او اسرار دارد یکایک افراد خانواده ها را در سینه گرم خود محفوظ داشته و با هر کس مطابق ذوق و سلیقه و روحیه او صحبت می کند.

بابا کریستو حتی از عشق ها و راز و نیازهای دختران و پسران و روابط نامشروع زنان و مردان دهکده اطلاع کامل دارد. عجب این است که او تنها یک کشیش نیست بلکه او یک مشاور خوب و یک قاضی عادل و یک کدخدای مقتدر و متنفذ و مهربان هم هست.

در تمام مدت بیست سال هیچ وقت از بابا کریستو شنیده نشد که به کسی امر و نهی کند و از اینکه کسی فلان خطا یا گناه را مرتکب شده نسبت به او بی اعتنایی و بی احترامی و خشونت نماید...

حسین رامتین ؛ نویسنده و روزنامه‌نگار ، مدرس دانشگاه ،تحصیلات عالی خود را در کالج البرز و دانشسرای عالی به پایان رسانید. از هنگام تحصیل در کالج روزنامهٔ "جوانان" مقالاتی منتشر نمود. از شهریور ۱۳۲۰ش فعالیت مطبوعاتی خود را در مقام سردبیری و نویسندگی ثابت نمود. همچنین داستان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و مقالات بسیاری در روزنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های "آزادگان"؛ "نجات ایران"؛ "مهر ایران"؛ "اختر"؛ "اقدام"؛ "پست تهران"؛ و چند مجلهٔ دیگر منتشر کرد.

رامیتن علاوه بر نویسندگی مدتی نیز مشغول تدریس در رشتهٔ ادبیات و تاریخ و جغرافیا در دبیرستانهای تهران بود. در وزارت فرهنگ مشاغل مختلفی را عهده‌دار بود. از آثار وی: "چرا تبه‌کار شدم"؛ "خاطرات مریم"؛ "خانه‌های سیاه یا دادگاه استان"؛ "فرمان آتش بس در کوهستان باختر"؛ "مرده‌باد عشق".

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات