منو
سبد خرید

شناسایی سیستم ؛ مبانی نظری و کاربردی

شناسایی سیستم ؛ مبانی نظری و کاربردی
شناسایی سیستم ؛ مبانی نظری و کاربردی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 128240 - 102/8
  • وزن: 2.50kg
  • UPC: 44204447
1,920,000 ریال

شناسایی سیستم ؛ مبانی نظری و کاربردی

نویسنده: کریم سلحشور
ناشر: دانشگاه صنعت نفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 813
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

اين كتاب، يك مرجع كامل برای استفاده در تمامي رشته‌هاي علوم مهندسي در زمینه شناسایی سیستم بوده که به عنوان یک مرجع درسی جهت بهره‌برداری دانشجويان مقاطع كارشناسي‌ارشد و دكترا در درس شناسایی سیستم محسوب مي‌گردد.

موضوع شناسايي سيستم از قدمت تاريخي طولاني برخوردار است. گرچه، اين موضوع در حوزه مهندسي كنترل تعريف شده است، وليكن به لحاظ محتوايي در تمامي رشته‌هاي علوم مهندسي تظاهر پيدا مي‌كند. زيرا، در تمامي مباحث علوم مهندسي، معمولاً، يك محقق با يك پديده يا سيستمي نامعلوم سروكار دارد كه بخش مهمي از تحقيق او صرف كسب آگاهي از رفتار آن پديده يا سيستم در شرايط عادي و پي‌بردن به رفتار احتمالي پديده يا سيستم، تحت شرايط خاص معطوف مي‌گردد. بنابراين، استفاده از روش‌هاي مختلف در شناسايي سيستم، اين امكان را فرآهم مي‌آورد كه با در اختيار داشتن داده‌هاي تجربي از پديده يا سيستم مورد نظر، يك مدل عملكردي از رفتار آن را به دست آورد. كتاب حاضر، مجموعه‌اي از روش‌هاي شناسايي را براي به دست آوردن يك مدل رفتاري در يك پديده يا سيستم ارائه مي‌دهد. بنابراين، مخاطبان بالقوه اين كتاب، دانشجويان تمامي رشته‌هاي علوم مهندسي هستند كه براي اولين بار با مفاهيم "شناسايي سيستم" مواجه مي‌شوند.

در این کتاب، سعی شده است دو اصل کلیدی در آموزش مخاطبان رعایت گردد. آموزش مبانی نظری به همراه تنوّعی از مثال­‌های عملی و واقعی و ارائه کدها و برنامه­‌های شبیه‌­سازی مربوط به روش­‌های شناسایی، ارائه شده تا امکان درک مفاهیم طراحی شده در کتاب، با اجرای عملی روش­‌های نظری در محیط کامپیوتری، عمیق­‌تر گردد. در نتیجه، کتاب حاضر سعی نموده است ارتباط بین مفاهیم نظری و زمینه­‌های کاربردی را برای مخاطب خود از دانشگاه و صنعت فرآهم نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات